Problem z alokatorem buforu All Playera

Witam

przy próbie odtworzenia pliku AVI aczkolwiek nie każdego, w tym odtwarzaczu wyskakuje komunikat:

Nie jest dostępny żaden przykładowy alokator buforu ($8004020A)

Mam zainstalowane: K Lite kodec pack ,quicktime i real alternative

Dodam że Media player classic nie ma zadnych problemów z otwarciem plików AVI tak jak WMP 11

Proszę o pomoc i z góry wszystkim dziekuje

Zerknij:

viewtopic.php?f=2&t=196656

Wniosek z tamtego tematu jest taki, że mimo iż na pozostałych odtwarzaczach wszystko działa, warto przeinstalować kodeki.

Nazwij temat konkretnie.

Kodeki dwukrotnie przeinstalowywałem nic to nie zmieniło

Ja też mam taki problem. Ale tylkoz jednym filmem :/. Przeinstalowałem kodeki i nic…

Też mam ten problem - może ktoś spróbuje pomóc mi go rozwiązać?

Mam: k-lite, Divx playera, subedita i tego nieszczęsnego allplayera…

Czyżbyś któreś wchodziły w konflikt?

Błagam, pomóżcie! !!

:frowning: :frowning: :frowning:

dominika_17_no1, po co instalujesz DIVXa skoro masz k-lite ? (wraz z jakąś wersją ffdshow jak sądzę). Usuń DIVxa oraz Subedita (jeśli to była wersja z kodekami).

już sporo kombinowałam :wink:

i nawet teraz, gdy mam zainstalowany tylko Ace Mega CoDecs Pack, AllPlayer nie działa (v3.1)

Więc z niego zrezygnowałam i używam tylko Media Player - i też jest ok :mrgreen:

A propos k-lite, Divxa i Subedita - nie instalowałam tych samych kodeków dwa razy :idea:

Witam miałem ten sam problem i udało mi się go usunąć w następujący sposób: odinstalowałem klcodek( co dziwne przy usuwaniu dezinstalator prosi o zamknięcie winapa.a wcale go nie uruchamiałem)Wiec zamknąłem winamp w menadżerze zadań (winap.exe)\ odinstalowałem klcodek ,następnie odinstalowałem winampa.Pózniej zainstalowałem ffdshow_beta4a_rev1723_20071224_clsid (http://findfiles.com/search.src?file=ff … .exe&size=) i problem zniknął. Nie wiem tylko co będzie jak zaintaluje na nowo winampa