Problem z alokatorem buforu All Playera

(Ideolog) #1

Witam

przy próbie odtworzenia pliku AVI aczkolwiek nie każdego, w tym odtwarzaczu wyskakuje komunikat:

Nie jest dostępny żaden przykładowy alokator buforu ($8004020A)

Mam zainstalowane: K Lite kodec pack ,quicktime i real alternative

Dodam że Media player classic nie ma zadnych problemów z otwarciem plików AVI tak jak WMP 11

Proszę o pomoc i z góry wszystkim dziekuje

(Frog) #2

Zerknij:

viewtopic.php?f=2&t=196656

Wniosek z tamtego tematu jest taki, że mimo iż na pozostałych odtwarzaczach wszystko działa, warto przeinstalować kodeki.

(Monczkin) #3

Nazwij temat konkretnie.

(Ideolog) #4

Kodeki dwukrotnie przeinstalowywałem nic to nie zmieniło

(Marcinm7) #5

Ja też mam taki problem. Ale tylkoz jednym filmem :/. Przeinstalowałem kodeki i nic...

(system) #6

Też mam ten problem - może ktoś spróbuje pomóc mi go rozwiązać?

Mam: k-lite, Divx playera, subedita i tego nieszczęsnego allplayera...

Czyżbyś któreś wchodziły w konflikt?

Błagam, pomóżcie! !!

:frowning: :frowning: :frowning:

(Klossj23) #7

dominika_17_no1, po co instalujesz DIVXa skoro masz k-lite ? (wraz z jakąś wersją ffdshow jak sądzę). Usuń DIVxa oraz Subedita (jeśli to była wersja z kodekami).

(system) #8

już sporo kombinowałam :wink:

i nawet teraz, gdy mam zainstalowany tylko Ace Mega CoDecs Pack, AllPlayer nie działa (v3.1)

Więc z niego zrezygnowałam i używam tylko Media Player - i też jest ok :mrgreen:

(system) #9

A propos k-lite, Divxa i Subedita - nie instalowałam tych samych kodeków dwa razy :idea:

(Piotr780) #10

Witam miałem ten sam problem i udało mi się go usunąć w następujący sposób: odinstalowałem klcodek( co dziwne przy usuwaniu dezinstalator prosi o zamknięcie winapa.a wcale go nie uruchamiałem)Wiec zamknąłem winamp w menadżerze zadań (winap.exe)\ odinstalowałem klcodek ,następnie odinstalowałem winampa.Pózniej zainstalowałem ffdshow_beta4a_rev1723_20071224_clsid (http://findfiles.com/search.src?file=ff ... .exe&size=) i problem zniknął. Nie wiem tylko co będzie jak zaintaluje na nowo winampa