Problem z AMD 7670M gDDr3 2GB_Hybrid

Witam! Od pół roku posiadam laptopa - Samsung NP350V5C, system operacyjny Win 8 64b, Intel Core 5. Posiada dwie karty graficzne wyżej wspomniane AMD i Intela 4000. Po około 3 miesiącach użytkowania zaczęły pojawiać się błędy " Sterownik AMD przestał na chwilę działać ale uruchomił się ponownie", następnie któregoś dnia wszystko się rypnęło. Zaczął pojawiać się blue screen, co chwilę przeróżne błędy. Raz dziennie przynajmniej nie włączał się, naprawianie błędów itp. to wszystko jak działał na AMD, na Intelu wszystko OK. W końcu odinstalowałem sterowniki. Próowałem instalować Catalyst Control Center 13.4 i inne. Pewnego dnia odinstalowałem praktycznie wszystko, żadnego folderu AMD, ATI RADEON na dysku. W menadrzeże urządzeń obie karty mają po swojej nazwie wpis(Microsoft Corporation - WDDM v.120). Próbując instalować co to inne wersje CCC wersje 13.5 beta, 13,4 13,1 do instalacji możliwy jest tylko Install Manager i tak w kółko. Wchodzą w Install Manager dalej mam to samo. Komputer ciągnie cały czas na Intel 4000, więc nie ma możliwości grania etc. Klikając prawym przyciskiem na pulpicie nie ma opcji Catalyst Manager, czy Przełączanie grafiki. MYślę, że odinstalowałem całkowicie AMD z komputera. Moje pytanie jak odwrócić ten proces i zainstalować to wszystko podobnie, czy może oddać komputer do serwisu?

Możesz oczywiście przywrócić system do stanu fabrycznego i sprawdzić czy wszystko będzie działać poprawnie.

Ale podejrzewam że padła po prostu karta dedykowana i bez serwisu się nie obejdzie.

Robiłem coś w tym stylu, to znaczy odświerzałem komputer. Zostawia to tylko pliki a usuwa całą resztę. Jeszcze chyba spróbuje, do stanu fabrycznego + stabilne sterowniki 13.4, jeżeli to nic nie da, oddam do serwisu.

Bardziej chodzi mi o “przywrócenie” systemu z partycji bądź dysków recovery (tylko wcześniej zrób backup ważnych danych).

Wówczas sterowniki i inne programy producenta powinny być już zainstalowane i jeżeli problem będzie nadal występował to chyba pozostanie tylko skorzystanie z serwisu.

Czyli przeinstalowanie windowsa i powrót do ustawień fabrycznych to nie to samo a nawet więcej. Nie zależy mi zbytnio na programach czy plikach, które mogę zgrać na dysk zew.

Chyba mówimy o tym samym. Po prostu odświeżanie komputera skojarzyło mi się bezpośrednio z narzędziami dostępnymi w systemie Windows 8 :wink:

Jeżeli przeinstalowałeś już system i problem nadal występuje to pozostanie skorzystanie z serwisu.

Odświerzałem. DZisiaj wieczorkiem przeinstaluje i zobacze co dalej. Spróbuje poprawnie zainstalować sterowniki itp. Jeżeli nic ie da, komputer wędruje do Samsunga.