Problem z animacją w grach po kilku godzinach pracy

Witam. Mam taki problem. Mianowicie po paru godzinach pracy przy komputerze gdy gram w jakąś grę to animacja w grze albo spowalnia (gry 2D) albo przyspiesza (3D) aż się grać nie da. Dziwi mnie to bardzo, że tak się robi dopiero po paru godzinach pracy! Pierwsze co pomyślałem to zainstalować inne sterowniki do karty graficznej (Galaxy GF 7300 GT PCI-E 256MB DDR2 128Bit w /HDTV/DVI), ale na płycie jest chyba z 8 tych sterów… tak czy inaczej sporo… wypróbowałem każde jedne sterowniki. Nadal to samo. Pobrałem nowe od producenta z nvidia.com - jeszcze gorzej, a jak instaluje OMEGA DRIVERS dla kart NVIDIA, po wskazanym przez instalację restart po sterownikach ani słychu ani widu. Tak jakby w ogóle ich nie było. Czyżby to coś z kartą graficzną?

Moja konf. konputera to: wyżej wspomniana karta, płyt. gł. MSI K9AGM( ze zintegrowaną kartą grafiki Radeon XPRESS X300, ale jest wyłączony domyślnie), GOODRAM 1 GB DDR 2 533 MHZ w jednej kości. Dysk twardy Seagate Barracuda 320 GB, nagrywarka DVD LG, FDD i procek AMD Athlon X2 3800 +. Aha, mam DirectX 9.0c zainstalowany :slight_smile:

Wielkie dzięki za pomoc :slight_smile: :slight_smile:

Złączono Posta : 26.08.2007 (Nie) 22:29

Aha… niech bym zapomniał…

System operacyjny Windows XP Service Pack 2 PL z zainstalowanymi poprawkami AutoPatcher XP.

Dysk twardy Serial ATA.

To co opisałeś może być przyczyną tego,że karta sie przegrzewa. Sprawdź temperature karty

Sprawdziłem w programie Everest Home Edition w kategorii “Czujnik” i pod napisem “Temperatury” pisze - Procesor graficzny 45 stopni C (113 stopni F)

Czy temperatura mojej karty jest umiarkowana czy za wysoka?

Złączono Posta : 26.08.2007 (Nie) 23:18

Aha… pragnę dodać, że po restarcie komputera gry działają normalnie… tylko że znowu po jakimś czasie mam ten sam problem.

Hmm ja mam podobny model tyle że DDR3 i 128/128 i mam średnio przy graniu i po graniu koło 53 stopni i zawsze bez problemów 8) więc to nie to.

hmm a kiedyś tego problemu nie było czy był zawsze?? karte teraz kupiłeś czy już ją dawno masz;>

Kartę mam od paru miesięcy. Wcześniej nie grałem a jako, że mam wakacje to pomyślałem, że sobie w coś zagram. Także nie moge stwierdzić czy wcześniej coś takiego występowało.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif