Problem z Anteną podłączoną do tunera

Mam taki problem gdyż podłączyłem tuner do anteny na dachu przez rozdzielacz sygnału, który znajduje sie piętro niżej niż mój komp:P

Niestety żadnego programu mi nie wyszukuje:( Czy może to mieć coś wspólnego z tym, że kabel jest spuszczony piętro niżej?? Długość kabla wynos 10m

A masz siłę i jakość sygnału ?,ważny jest parametr jakość,on mówi jak dobrze odbierasz sygnał z satelity

teraz mam bezpośrednio podłączony tuner do anteny na dachu (tylko mój tuner jest tam podłączony), zasilacz jest podłączony do kontaktu ale jakość programów jest słaba , mam albo TVP2 i polsat albo TVP 1 i TVP 2 , a gdzie tvn?? Szukam na ustawieniach dla POLSKI MOJ tuner to leadtek xp 2000 expert

Musisz zmienic w opcjach na ANTTENA a nie CABLE i powinno działać :slight_smile:

mam wszystko ale wyszukalo mi tylko TVP 1 teraz a na obrazie sa takie kwadraty:(

pomożcie bo nie mam poęcia co robić:(

mam taki obraz jak na screenie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … c2ae0.html

Obraz już raczej lepszy nie będzie. :mrgreen: A co do tego, że znalazło tylko TVP1, widocznie mieszkasz w tzw. “kanionie”. Więc odbiór raczej [-X mozliwy

to są typowe zakłócenia sygnałowe.

A jaki masz odbiór na tej samej linii na zwykłym TV?? Dobrze ustawiona antena (spróbuj lekko pokręcić)??