Problem z Antiviren Kit 2004


(Mister Wojtek) #1

Witam!

Probowalem zainstalowac Antiviren Kit 2004, gdy jest juz 100% instalacji wtedy komputer sie zawiesza, po restarcie program ten sie odrazu wlacza i zawiesza komputer, u siebie mam zaistalowany Windows XP i pozbylem sie tego programu instalujac dysk twardy na innym komputerze i usuwajac caly folder z tym antywirusem, taki sam problem mialem na innym komputerze z zainstalowanym Windows 98, tez zainstalowalo sie juz 100% i sie zawiesil, tutaj folder z antywirusem usunalem podczas uruchomienia Windows w trybie awaryjnym, Program ten pobralem z internetu ale tez probowalem zainstalowac z plyty z jednego z czasopism i problem byl taki sam... :? czy komus udalo sie zainstalowac tego antywirusa?? czy ten program sluzy tylko jako chusteczka do nosa??

Pozdrawiam!


(Mister Wojtek) #2

Mam jeszcze jedno pytanie... po sciagnieciu najnowszej Panda AntiVirus, AntiVir Personal(XP) wykrywa w niej wirusa!! tylko ze Panda AntiVirus nie chce sie potem uruchomic... :? czy z ty wirusem w Pandzie to jest falszywy alarm bo programy te sie gryzą wzajemnie?? Pande sciagalem juz z kilku stron i AntiVir zawsze wykrywal w niej wirusa...


(fiesta) #3

Nie instaluj dwóch antywirów równocześnie. Jaki to wirus równie dobrze może to być fałszywy alarm


(lazikar) #4

Prawdopodobnie tak jest. Niezaleca się instalowania dwóch antyvirusów na jednym komputerze. :smiley:


(Mister Wojtek) #5

Tylko ktoremu antywirusowi zaufac?? kiedys zawsze uzywalem Norton AntiVirus ale ostatnio jakos nie potrafi on usuwac wszystkich wirusow ktore mi wpadaja... :? dobrze uzupelnial sie z AntiVir'em Personal(XP), ale Nortona wolalbym zmienic na jakis inny antywirus bo Norton jest strasznie wolny a np. jak skanowal mi duzy spakowany plik ostatnio to zawsze zawieszal kompa... :?


(lazikar) #6

Ja używam Nortona i jest ok. Zresztą poszukaj na forum jest tego tyle że opini ci nie zabraknie. :smiley:


(Rafi) #7

Polecam Ci Pande Titanum dostępną w gazecie "Niezbędnik".


Powstrzymaj swoje "kibolskie" zapędy bo tutaj z nimi raczej poklasku nie znajdziesz. (forum to nie trzecioligowy stadion)

Więc proszę o dostosowanie podpisu do wymogów regulaminu. Tymczasem go wyłączam.


fiesta


(Krogulec) #8

Rafi bardzo Cię proszę o zmniejszenie podpisu w swoich postach. Wiemy, że jesteś miłośnikiem Hetman Zamość ale swojej "miłości" nie musisz aż tak dosadnie wyrażać.


(Rafi) #9

Nikt mi jescze tego na tym forum nie powiedział(no może oprócz Liska)

Sorry !!