Problem z Antiviren Kit 2004

Witam!

Probowalem zainstalowac Antiviren Kit 2004, gdy jest juz 100% instalacji wtedy komputer sie zawiesza, po restarcie program ten sie odrazu wlacza i zawiesza komputer, u siebie mam zaistalowany Windows XP i pozbylem sie tego programu instalujac dysk twardy na innym komputerze i usuwajac caly folder z tym antywirusem, taki sam problem mialem na innym komputerze z zainstalowanym Windows 98, tez zainstalowalo sie juz 100% i sie zawiesil, tutaj folder z antywirusem usunalem podczas uruchomienia Windows w trybie awaryjnym, Program ten pobralem z internetu ale tez probowalem zainstalowac z plyty z jednego z czasopism i problem byl taki sam… :? czy komus udalo sie zainstalowac tego antywirusa?? czy ten program sluzy tylko jako chusteczka do nosa??

Pozdrawiam!

Mam jeszcze jedno pytanie… po sciagnieciu najnowszej Panda AntiVirus, AntiVir Personal(XP) wykrywa w niej wirusa!! tylko ze Panda AntiVirus nie chce sie potem uruchomic… :? czy z ty wirusem w Pandzie to jest falszywy alarm bo programy te sie gryzą wzajemnie?? Pande sciagalem juz z kilku stron i AntiVir zawsze wykrywal w niej wirusa…

Nie instaluj dwóch antywirów równocześnie. Jaki to wirus równie dobrze może to być fałszywy alarm

Prawdopodobnie tak jest. Niezaleca się instalowania dwóch antyvirusów na jednym komputerze. :smiley:

Tylko ktoremu antywirusowi zaufac?? kiedys zawsze uzywalem Norton AntiVirus ale ostatnio jakos nie potrafi on usuwac wszystkich wirusow ktore mi wpadaja… :? dobrze uzupelnial sie z AntiVir’em Personal(XP), ale Nortona wolalbym zmienic na jakis inny antywirus bo Norton jest strasznie wolny a np. jak skanowal mi duzy spakowany plik ostatnio to zawsze zawieszal kompa… :?

Ja używam Nortona i jest ok. Zresztą poszukaj na forum jest tego tyle że opini ci nie zabraknie. :smiley:

Polecam Ci Pande Titanum dostępną w gazecie “Niezbędnik”.


Powstrzymaj swoje “kibolskie” zapędy bo tutaj z nimi raczej poklasku nie znajdziesz. (forum to nie trzecioligowy stadion)

Więc proszę o dostosowanie podpisu do wymogów regulaminu. Tymczasem go wyłączam.


fiesta

Rafi bardzo Cię proszę o zmniejszenie podpisu w swoich postach. Wiemy, że jesteś miłośnikiem Hetman Zamość ale swojej “miłości” nie musisz aż tak dosadnie wyrażać.

Nikt mi jescze tego na tym forum nie powiedział(no może oprócz Liska)

Sorry !!