Problem z antyvirusem do Visty

nie kupuj w komputroniku ani nigdzie indziej - tam masz powyzej 100zl - kup u producenta (http://www.kaspersky.pl)

doladowanie zawsze jest tansze - wejdz na strone i zobacz ile kosztuje doladowanie danego produktu

Tu się z Tobą muszę zgodzić - sam miałem takie przypadki z AVG 3 czy 4 ale któraś poprawka Visty lub update AVG wyjaśniło sprawę.

U mnie działa AVG bez zastrzeżeń, co prawda mam Pandę + Firewall 2007 ale niestety niekompatybilna z Vistą.

Z darmowych programów polecam AVG

Ostatnie pytanie: czy moge kupić Kaspersky 6.0 w Komputronik i po roku dokupić licencje na stronie http://www.kaspersky.pl ??? I czy są jakieś zniżki na przedłurzenie subskrybcji???

hmm , a po jaki grzyb chcesz kupowac w komputroniku ???

  • w komputroniku wersja Home kosztuje - 99zl (licencja+nosnik)

  • w kaspersky wersja Home kosztuje - 84 zl (licencja a program ze strony www)

i ty sie pytasz pozniej o znizki , chociaz na wstepie nie chcesz zaoszczedzic?

Tak mozesz pozniej dokupic licencje w dowolnym punkcie ( czy to sklep czy to kaspersky)

Dla mnie 15 zł nie robi różnicy. Ale zauważyłem, że w Komputroniku Kaspersky 6.0 jest tylko dla XP i starszych. Czy to prawda, czy tylko ich błąd??? A co do zniżki chciałem wiedzieć ile kosztowałoby roczne przedłużenie licencji na oficjalnej stronie kasperskiego. No i gdybym zdecydował się używać go np.: przez 3 lata to czy są zniżki na dalsze roczne subskrybcje. :slight_smile:

To nie blad - poprostu dla Visty Kaspersky wyszedl kilka dni temu wiec nie ma go jeszcze na nosnikach ( i troche potrwa zanim bedzie)

A ze strony kasperskiego sciagasz zawsze aktualne wersje

Dodam ze od suportu kaspersky polska dowiedzialem sie ze jak bedzie sie mialo licencje na 6.0 to jak wyjdzie 7.0 to bezplatnie bedzie mozna przejsc ( tak jak to bylo w przypadku wersji 5.xx gdzie uzytkownicy tej wersji bezplatnie przeszli na wersje 6.xx)

Co do znizek to napisz emaila do info@kaspersky.pl - i zapytaj sie tam o znizki (ile % za kolejne licencje) - oczywiscie odpowiadaja tylko w dni pracujace :slight_smile: ale znizki sa napewno za kontunuacje subskrypcji