Problem z aplikacją Explorer.EXE

:frowning: Witam …mam pytanie …zainstalowalem sobie pakiet codekow Ace Mega Codecs i przy otwieranie pliku z filmami ukazuje sie komunikat Wystąpił problem z aplikacją Explorer.EXE i zostanie ona zamknięta. bardzo prosze o podpowiedz dobre czlowieki pozdrawiam :smiley:

że co proszę?

espaniol , podaj dokładną treść błędu

Przeinstaluj kodeki.

:frowning: daeilion …ukazuje sie komunikat Wystąpił problem z aplikacją explorer.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. :expressionless:

nie ma przycisku szczegóły błędu?

:frowning: sygnatura bledu AppName: explorer.exe AppVer: 6.0.2900.5512 ModName: msvcrt.dll

ModVer: 7.0.2600.5512 Offset: 000372e3…o to chodz? #-o

to zsuń to na dół i rób tam dalej i przy okazii alt+ctrl+delecte polecenie uruchom>Explorer.exe

:o no i sprawa stoi w miejscu …dalej nic przeinstalowalem kodeki i …problem ten sam plisu o podpowiedz #-o

OTy kosmos.JNJN

Plik msvcrt.dll:

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-f … tml?msvcrt

Zrób tak, jak tu podano

:wink: JNJN jesli to link to jest nie aktywny…nie wiem o co chodzi? i pytanie do cosik_ktosik gdzie mam ten plik skopiowac w windowsie ?pozdrawiam :o

espaniol , przecież kolega cosik_ktosik podał Ci linka do wątku z podobnym tematem, w którym było opisane co i jak. Zajrzałeś do niego ?

Jak prawie zawsze c:\Windows\system32, gdzie c to dysk systemowy.

:frowning: kopiowalem ten plik jak jest zalecane do c:\Windows\system32 i bez efektu …ale jak odinstaluje kodeki problem znika normalnie sie otwiera…i dalej sprawa stoi w miejscu plisu…help :o

To spróbuj z innymi kodekami, np K-Lite Codec Pack (są na vortalu).

Lecz te najczęściej są do AllPlayera