Problem z aplikacją IEXPLORE EXE


(Emailnet) #1

czy ktoś mógłby wytłumaczyć mi mniej więcej o co chodzi..... przy otwieraniu stron czasem pojawia się u mnie taki komunikat "Wystąpił problem z aplikacją IEXPLORE EXE i zostanie ona zamknięta".... Po tym komunikacie gdy wcisnę OK zamykają się wszystkie otwarte strony internetowe.... Swego czasu pomogła mi w usunięciu tego problemu reinstalka XP.... ale teraz po miesiącu znowu to samo...... Mam nadzieję ze jest na to logiczne wyjaśnienie..... (chyba że mój komputer to kobieta i powinien miec takie okresy......) :roll: Z góry dzięki za porady.


(Del15piero) #2

Ja to mam ale znikają mi prawiewszystkie ikonki z traya zostraje tylko norton o głośnik nie wiem narazie nic nie rusZam ale moam to po 2razy dziennie i to mnie doprowadza do szału :mad:


(Del15piero) #3

Sory nie przeczytałem ](*,) dokładnieu mnie jest błąd ale z exploderem systemowym a nie z przeglądarka moze zainstaluj Poere albo coś innego


(Golden Finger) #4

Poprawki do Internet Explorer http://search.microsoft.com/search/resu ... &qu=ie+sp1

Ewentualnie poprawki do Windows XP też na stronach Microsot'u.

Ale proponuję pobrać nakładkę na IE Avant http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=1&t=17&g=6 i używać go domyślnie, blokuje wyskakujące okienka, lepiej można panować nad oglądanymi stronami.

Pozdrawiam

8)

Golden Finger


(Emailnet) #5

Łatki to nie wszystko....... Były instalowane już dużo wcześniej. Wystąpił nieco inny problem - być może sieciowy. W każdym razie problemu już nie ma. Z resztą korzystam teraz z innej przeglądarki.

Dzięki - Pozdrowionka