Problem z aplikacją (Windows 98) - proszę o pomoc

Przy otwieraniu niektórych stron internety wyskakuje mi komunikat, że wystapił problem z aplikacją Microsoft Internet Explorer , i nie zostaje mi nic jak to zamknąć. Charakterystyczne jest chyba to, że polskich stron nie da się otworzyć… . ;-( Już przeszukałam różne informacje na ten temat i znalazłam,że gdy mam windows 98 to zostaje mi tylko obejście błędu przez zaznaczenie “wyłącz debungowanie skryptu”, ale to nic nie dało. ;-(

Proszę o pomoc… .

jak uzywalem win98 i IE byl to czesty problem. Rozwiazanie lezy w uaktualnieniu systemu i pobraniu wszystkich latek ze strony Microsoftu. Lub uzycie opcji w samym systemie Windows Update

A mógłbyś mi,proszę dokładnie napisać co i gdzie mam zrobić. Bo ja słabo się nam.

wchodzisz na strone http://www.microsoft.com

po lewej stronie strony bedziesz miala opcje

Product Resources

Downloads

Microsoft Update

Office Update

Security

Communities

Support

Learning Tools

Events & Webcasts

Wybierasz Microsoft Update. Strona powinna byc dalej juz po polsku wiec nie powinnas miec problemow - postepuj zgodnie z instrukcjami na stronie - sam proces aktualizacji przebiega automatycznie i ogranicza sie ze strony uzytkownika do dwoch, trzech klikniec. Twoj komputer zostanie przeskanowany. Po przeskanowaniu dostaniesz spis wszystkich dostepnych poprawek jakie powinny zostac wgrane do Twojego systemu. Najpierw instalujesz poprawik “krytyczne” Twoj komputer pobierze z serwera Microsoftu potrzebne oprogramowanie (wzaleznosci od szybkosci lacza moze to trwac od kliku minut do klilku godzin = szacowany czas bedzie widoczny podczas pobierania plikow) Po pobraniu plikow system je zainstaluje (bedzie wymagany restart komputera) Kiedy juz zainstalujesz poprawki krytyczne (one sa zawsze instalowane w pierwszej kolejnosc) powtorz operacje jeszcze raz - zostana zainstalowane kolejne mniej wazne poprawki

Poprawki krytyczne zainstalowałam i nic to nie dało . mniej ważnych jest aż 42 i tu trzeba wybrać które są potrzebne, a ja nie wiem ;-(. Jak klikam “przejrzyj i zainstaluj aktualizacje” to już nie ma żadnej.

Jej, co ja zrobiłam? ;-( Dlaczego te błędy wyskakują? Podobno coś w jakimś pliku systemowym zepsułam? Ale jak i jak to naprawić? ;-(

Proszę pomóżcie mi.