PRoblem z aplikacjami - czy to sie da naprawic?

Witam zajmuję sie muzyką i na dysku na którym nagrywamy robiłem sobie podział na partycje robiłem to za pomocą programu Partition Magic.

ZRobiłem po czym musiałem zainstalowac jedna z aplikacji ktore sa potrzebne do nagrywania. zadnej instalki nie moge uruchomic pojawia sie mi problem nastepujący kiedy prubuje cos nagrac to poakzuje sie takie cos:

Could not installation, File size expected=16406670, size returned=16500000. Nieprawidłowe dojście okna.

prosze mi powedziec czy cos z tym da sie zrobic czy musze te instalki od nowa sobie zalatwiac wszystkie???

Co nagrać. W jakim programie. Skonkretyzuj.

Proszę usunąć błędy ze swoich postów.

Jak problem, to powiedz, jaki to może być. Post OT :arrow: Kosz

jak probuje zainstalowac jakas aplikacje to taki blad mi sie wlasnie wyslwietla wiec nie wiem wlasnie o co chodiz???

Próbowałeś zrobić Scandisk wraz z naprawą błędów?

znaczy wiesz co nie sadze ze to by pomogło a to dlatego ze nagrałem te aplikacje na plytke przenioslem na 2 dysk i tez ich sie nie udało uuchmic takze…

No to reinstaluj i ustaw sobie partycje przy instalacji systemu.

nie rozumiem co mama reinstalowac powiedzcie czy sadzicie ze trzba jeszcze raz te aplikacje sciagac bo sa zepsute czy da sie cos z nimi zrobic jak sadzcie??

Proszę poprawić swoje posty: używać polskich znaków w pisowni. Mówię to ostatni raz.