Problem z aplikacjami na HP 4530s

Witam

jako że jestem tu nowy nie mam pewności czy to odpowiednie pytanie do tego działu więc w razie czego proszę mnie upomnieć.

Problem tyczy się gier na laptopie HP. Po uruchomieni jakiejkolwiek pierwszym problemem jest ekran, a mianowicie to że gra nie jest na całą szerokość ekranu tylko pozostaje sporo wolnego miejsca po bokach. Później już różnie zależnie od gry, niektóre działają, inne po chwili się zacinają lub komputer się resetuje. Sprawdzałem sterowniki i są one podobno aktualne.

Wiecie w czym tkwi problem ? Proszę o pomoc.

Cześć

Nie podałeś specyfikacji swojego laptopa więc będe trochę zgadywać.

Pierwszy problem. Próbowałeś ustawić odpowiednią rozdzielczość w grach, ewentualnie sprawdzić opcje związane ze sklaowaniem obrazu w opcjach sterownika kary graficznej?

Drugi problem. Jakie temperatury osiąga laptop w spoczynku a jakie podczas gier?

Czy problem występuje od początku czy pojawił się nagle np. po instalacji sterowników bądź programu?

Z tak dziadowym laptopem nie dziw się, że ci gry nie działają. A tak w ogóle to laptopy nie są do gier. W kwestii działających gier, ustaw mniejszą rozdzielczość oraz zmień ustawienia gry na minimalne.

answear123 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.