Problem z AQQ

(Kuba0725) #1

Sciągnołem komunikator Aqq i chce sie zarejsrowac i wpisuje wszystko jak trzeba a na koncu pokazuje sie taki komunikat(Nie udało mi się połączyć z serwer Aqq). Prosze o pomoc poniewaz na komunikatorze mi bardzo zależy.

(Mayster X) #2

firewall nie blokuje ... ??

(aju) #3

Reinstall komunikatora oraz sprawdź czy jest przepuszczony w firewallu.

Ewentualnie mogły siąść serwery aqq więc spróbuj później

(Beber Cerveza) #4

mają widocznie jakiś problem ... poczekaj troche lub odłóż rejestracje do jutra :wink:

(Kuba0725) #5

Jednak firewall nie blokuje sprawdzałem.

(aju) #6

Kuba1222 to poczekaj jakiś czas. Najwidoczniej siadły im serwery lub coś modernizują.

(Monczkin) #7

Kuba1222 poprosu jest problem z połączeniem z serwem Wapstera (parokrotnie też miałem ten problem).

Poczekaj kilka godzin (zazwyczaj naprawiają to bardzo szybko) i wtedy spróbuj

(Kuba0725) #8

Poprosiłem mojego kolege aby sprawdził u siebie i wszystko mu działa, Wiec mnie zarejestrował podał mi numer hasło itd. I nie działa. :cry:

(Bunio) #9

Nawet teraz serwer AQQ jest niedostępny.

U mnie ciągle próbuje się połączyć z siecią ,ale bez skutku.

Kuba1222

Jaką wersję AQQ posiadasz ?

(Kuba0725) #10

Aqq sciągnołem z http://www.aqq.amnezja.org/. Myślałem ze dzis bedzie juz chodziło i nic. :frowning: Instalowałm od nowa aqq ale nic nie pomogło nawet wersje beta.

(system) #11

Sproboj pobrac z http://www.aqq.wapster.pl - to jest oficjalka

(Kuba0725) #12

Czy moze byc to wina internetu bo mi tak dziwnie przycina raz chodzi raz nie chodzi tak jak by sie wyłanczał na 1s albo krócej.

(Bunio) #13

Możliwe ,że jest to wina internetu.

Spróbuj rejestrować się co jakąś chwilę ,moze trafisz na moment działającego internetu. :stuck_out_tongue:

Skontaktuj się z dostawcą internetu.

(Kuba0725) #14

Sciągnołem z oficjalnej strony, i nic nie pomoga cały czas próbuje sie zarejstrowac. A u was chodzi??

(Bunio) #15

U mnie rejestracja nowego użytkownika przebiega pomyślnie. :slight_smile:

(aju) #16

A aqq ma tak jak sieć GG kilka oosbnych serwerów które działają niezależnie od siebie?

Może to jest właśnie tego wina. Kuba korzysta z serwera któy nie działa a Wy z takiego który działa.

Kuba1222 przeskanuj system na szkodniki (panda on-line, nod32, ad-aware, spybot) oraz zainstaluj firewalla i antywira.

(Monczkin) #17

Ja sugeruję zgłosić się z tym problemem do wapstera

wapster @ wapster.pl