Problem z AQQ

Sciągnołem komunikator Aqq i chce sie zarejsrowac i wpisuje wszystko jak trzeba a na koncu pokazuje sie taki komunikat(Nie udało mi się połączyć z serwer Aqq). Prosze o pomoc poniewaz na komunikatorze mi bardzo zależy.

firewall nie blokuje … ??

Reinstall komunikatora oraz sprawdź czy jest przepuszczony w firewallu.

Ewentualnie mogły siąść serwery aqq więc spróbuj później

mają widocznie jakiś problem … poczekaj troche lub odłóż rejestracje do jutra :wink:

Jednak firewall nie blokuje sprawdzałem.

Kuba1222 to poczekaj jakiś czas. Najwidoczniej siadły im serwery lub coś modernizują.

Kuba1222 poprosu jest problem z połączeniem z serwem Wapstera (parokrotnie też miałem ten problem).

Poczekaj kilka godzin (zazwyczaj naprawiają to bardzo szybko) i wtedy spróbuj

Poprosiłem mojego kolege aby sprawdził u siebie i wszystko mu działa, Wiec mnie zarejestrował podał mi numer hasło itd. I nie działa. :cry:

Nawet teraz serwer AQQ jest niedostępny.

U mnie ciągle próbuje się połączyć z siecią ,ale bez skutku.

Kuba1222

Jaką wersję AQQ posiadasz ?

Aqq sciągnołem z http://www.aqq.amnezja.org/. Myślałem ze dzis bedzie juz chodziło i nic. :frowning: Instalowałm od nowa aqq ale nic nie pomogło nawet wersje beta.

Sproboj pobrac z http://www.aqq.wapster.pl - to jest oficjalka

Czy moze byc to wina internetu bo mi tak dziwnie przycina raz chodzi raz nie chodzi tak jak by sie wyłanczał na 1s albo krócej.

Możliwe ,że jest to wina internetu.

Spróbuj rejestrować się co jakąś chwilę ,moze trafisz na moment działającego internetu. :stuck_out_tongue:

Skontaktuj się z dostawcą internetu.

Sciągnołem z oficjalnej strony, i nic nie pomoga cały czas próbuje sie zarejstrowac. A u was chodzi??

U mnie rejestracja nowego użytkownika przebiega pomyślnie. :slight_smile:

A aqq ma tak jak sieć GG kilka oosbnych serwerów które działają niezależnie od siebie?

Może to jest właśnie tego wina. Kuba korzysta z serwera któy nie działa a Wy z takiego który działa.

Kuba1222 przeskanuj system na szkodniki (panda on-line, nod32, ad-aware, spybot) oraz zainstaluj firewalla i antywira.

Ja sugeruję zgłosić się z tym problemem do wapstera

wapster @ wapster.pl