Problem z Archiwizacja plików

Mam pewien problem. Mianowicie dzisiaj pobrałem sobie plik z internetu, który ma 90mb. chcac go wysła mailem, chciałem go podzielic. W tym celu utworzyłem na pulpicie nowy folder, do którrego wrzuciłem skompresowany plik, a następmnie kliknąłem na folder Dodaj do archiwum. gdy uruchomił sie winrar w azkładce rozmiar woluminów wpisałem 10240kb, myśląc ze mi to podzieli na 10. Za chwile na pulpicie pojawiło mi sie pełno plików rar. Wywwaliłem je, lechwile pojawiły sie następne więc znowu je wyrzuciłem i było pusto. Na pyulpicie zostało wszystko co trzeba, lecz po ponowny,m uruchomieniu plikipojawiły sie spowrotem i tak w koło macieja.

RATUNKU co mam rbic żeby te pliki wywalic na stałe???

Z góry dzieki za pomoc.

Zainstaluj RegCleaner i przeczyść rejestr :slight_smile:

i nic dalej to samo. Znalazło mi klucze własnie związane z pulpitem ale dalej to samo.

Nie wiem kompletnie co robic

Odinstaluj winrara, wtedy nie będzie miało co robić na nowo tych archiwów :lol:

dobre zaraz spróbuje bo oczyszczanie pulpitu kmpletnie sie rąbie

Złączono Posta : 27.05.2006 (Sob) 16:34

Usunołem wirara i jest bez zmian. Masz jakis pomyusł oprócz formatu??

Jedyne co mi przychodzi do głowy prócz formatowania to program ScanDisc albo defragmentacja dysku :wink:

a co to za aplikacja??

==>scandisk

Defragmentacja: panel sterowania=> wydajność=> rozmieść elementy na dysku…

lub osobny program: diskeeper lite, O&O 2000 defrag free.

nie jestem pewien czy to pomoze ale mozesz sprobowac uzyc http://download.chip.pl/download_166152.html

Nie moge tego pobrac bo jest zawssze nie mzna wyswietlic strony. Jak mozesz to wyslij mi instalkena barti-91@o2.pl

z góry dzięki

qdelete => program podany przez ygor

kurcze chcialem tak wkleic linka jak aju to sie nie udalo :cry:

słuchajcie chłoppaki fdzieki za pomoc ale sprawa okazała sie prostrza niz myślałem.

mianowicie wszedłem w mój komputer klikmnałem w góre i pokazał sie pulpit i tam było właśnie dokładnie 10 297plikow, ktore wywaliłem i jest okey. Jeszcze raz dzięki za dobre chęci

Rzeczywiście :expressionless:

Bo ty zaznaczyłes aby te 90MB spakował do ciągłego archiwum, w którym każdy wolumin ma ~10kb :lol:

I stąd się nabrało tylko tych partów :lol: