Problem z Archiwum w Nowym Gadu-Gadu Build 7669

Witam,

Zainstalowałem Nowe Gadu-Gadu build 7669 i za każdym razem gdy dam import archiwum z Gadu-Gadu 7.7 build 3746

wyskakuje mi problem z aplikacją gg.exe i program sam się zamyka.

Jest na to jakieś rozwiązanie?

przenieś plik z archiwum najlepiej

C:\Document and Settings\nazwa profilu\Gadu Gadu\nazwa profilu GG\

nazwa pliku archives.dat

Próbowałem i jak wchodzę w archiwum to jest pusto…

a może nie współpracuje z archiwum poprzednich wersji

Ty wiesz nie wiem do końca…

W opcjach nowego Gadu-Gadu jest zakładka Archiwum i w niej coś takiego jak “Importuj Archiwum z Gadu-Gadu 7.x”

Moje Archiwum z Gadu-Gadu 7.7 build 3746 nie jest uszkodzone na 100%

no teoretycznie powinno działać ale nigdy to nie wiadomo, przeinstaluj gg i próbuj jeżeli dają taką możliwość

Przeinstalowałem i pousuwałem pozostałości po wcześniejszej instalacji z rejestru itd. Po czym zainstalowałem jeszcze raz to nowe Gadu-Gadu, klikam na zaimportuj archiwum i leci, leci dochodzi do 100% i nagle problem z aplikacją gg.exe, program sam się zamyka a archiwum jak nie było tak nie ma dalej…

nic innego nie przychodzi mi do głowy najpewniej było by po prostu przenieść cały katalog użytkownika ze starszej wersji do nowszej

ja mam taki sam error jak w temacie, wiec to wina nowego gg

ja tez mam ten błąd i wiele innych osób pewnie to poprawią z czasem a przeniesienie profilu nic nie da bo nowe gg ma inne pliki do archiwum niż stare gg

ROZWIĄZANIE PROBLEMU może zadziała :wink:

Od zawsze miałem problemy ze starym archiwum, nie pamiętam, była to chyba wersja jeszcze 4 lub 5… ale trzymałem ją aż do teraz i o dziwo, to archiwum się bez problemu zimportowało :smiley:

Natomiast był problem właśnie tutaj opisany - import archiwum z aktualnie używanego był niemożliwy - wyskakiwał błąd…

Jest programik “GG Tools” dla leniwych adres: http://www.programosy.pl/program,gg-tools.html

Należy w programie wybrać: “Odzyskaj utracone wiadomości”… w nowym oknie wskazać plik archiwum i zobaczyć jaki widnieje numer “Numer Gadu-Gadu właściciela”… prawdopodobnie będzie on błędny, nie ten jaki mamy - ja miałem “-666”, coś a’la satanistyczny :-D… wystarczy zmienić na poprawny… i to wszystko…

Teraz należy w Nowym GG dokonać importu wiadomości - powinno pójść…

Nie wiem w ilu przypadkach metoda się sprawdzi, bo z przyczyn oczywistych nie mam możliwości tego potwierdzić, ale mam nadzieje, że będzie to odpowiedź dla wielu osób…

Pozdrawiam Remik’S

Nie ma możliwości zaimportowania archiwum gg7 do wersji 8 bo import dotyczy tylko wersji 8 przy ponownym zainstalowaniu nowego gg.

chyba jednak się mylisz bo opis jest taki "Import archiwum Gadu-Gadu 7.x

A sposób Remik’S nie działa ;/

Tak wypowiedziała się obsługa techniczna gg.

import archiwum jest i dziala tylko ze ze stabilnej wersji gg8 nie beta, sam plik archiwum nowego gg8 znajduje sie w innym miejscu i jest w innym formacie.

No i błąd poprawiony Nowe Gadu-Gadu build 7705 umożliwia import archiwum ze starszego gg :slight_smile:

Chyba tego buildu nie ma. Nie widziałem takiego wydania na oficjalnym blogu Nowe Gadu-Gadu.

EDIT

Jednak okazało się, że jest ten build.

Na stronie Gadu-Gadu pokazało mi się takie coś:

Po instalacji aplikacji ze strony Gadu-Gadu w informacjach mam napis Nowe Gadu-Gadu [build 7705]

Jak nie jak tak:

http://www.google.pl/search?hl=pl&clien … Szukaj&lr=

Witam.

Mam problem z archiwum w wersji 7705, a raczej w ogóle go nie mam.

Nie zapisują mi się żadne wiadomości.

Co mam zrobić żeby mi się to zapisywało??

sprawdź czy nie zaznaczyłeś opcji nie archiwizuj wiadomości w ustaweniach gg-> zakładka archiwum