Problem z Ardamax Keylogger


(danio0106) #1

2 dni temu złapałem tego wrednego keyloggera szukałem metod na sprawdzenie co jest nie tak początkowo nie wiedziałem ze to ten keylogger az któregoś razu kliknąłem kombinację ctrl+alt+z i wyskoczyło enter password wpisałem cokolwiek i wyskoczył błąd z okienka o nazwie Ardamax Keylogger i komunikatem ze hasło jest błędne, od tamtego czasu szukam metod na jego usunięcie przejrzałem forum i zastosowałem się do wszystkich metod wykryło go Anti-malwarem i spybotem, próbowałem z OTL ze sposobami z notatnikiem i reg fixem z OCL i inne, usunąłem, lecz skrót pozostał i enter password nadal istnieje. Uwazam ze keylogger jest bezpośrednio związany z aplikacją gry MMORPG o nazwie Silkroad Online gdyz podczas jej inicjacji kiedy nie miałem Anti-Malware aplikacja się crashowała wraz z explorer.exe i musiałem go ponownie uruchamiać w procesach. Pomimo wykrycia usunięcia i wszelkich znanych mi i wyczytanych sposobów keylogger nadal zamyka aplikację oraz explorer.exe i nadal wyskakuje przy podjęciu klawiszy ctrl+alt+z lub prawy alt+z. Jest to uciązliwe dla mnie zwłaszcza ze jeste pracownikiem w firmie jako tzw transskrypter spisuję ze słuchu wywiady do worda przez to piszę bardzo duzo i bardzo dokładnie a brak tej nieznośnej literki jest wręcz irytujący i wydłuza moją pracę....

Bardzo proszę o szybką pomoc gdyz mam do skończenia jeszcze na dziś kilka projektów a bez tej literki zabawa z kopiuj wklej trwa naprawdę długo i nie wiem czy się wyrobię.

POMOCY!

Dodam jeszcze ze format jest ostatecznością gdyz mam ogromne ilości plików wywiadów zarówno audio jak i spisanych które muszę zachować przez określony czas.


(Spandau) #2

Wykonaj pełny skan Malwarebytes http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html log na forum Następnie podaj logi OTL instrukcja otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html


(danio0106) #3

1 log anti malware: http://wklej.to/TtBfG

2 log anti malware: http://wklej.to/ykV8E

log OTL: http://wklej.to/N6LLD

log OTL ze skryptu: http://wklej.to/JcwvU

jak mówiłem juz wszystko to robiłem parę minut temu więc wystarczyło wrzucić


(Spandau) #4

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.


(danio0106) #5

Się robi mistrzu :stuck_out_tongue: nie odchodź od komputera 5 min.

-- Dodane 29.07.2011 (Pt) 16:01 --

log usuwania: http://wklej.to/Tif1t

log skanowania: http://wklej.to/ej14E

-- Dodane 29.07.2011 (Pt) 16:11 --

Już mam literkę ż :smiley: wielkie dzięki :slight_smile: czyli już jest w porządku wszystko?

Smutne jest to że mam 19 lat, dostałem się na studia informatyczne, a nie mam pojęcia co Pan mi kazał zrobić.


(Spandau) #6

Gratuluje wszystko w swoim czasie

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Uruchom OTL klikasz Sprzątanie Hasła do wymiany


(danio0106) #7

Czyli pracować już mogę, teraz jakby Pan mógł po wszystkim mi jeszcze powiedzieć w którym momencie będę mógł już zalogować się do gry bez obawy o swoje konto byłbym wdzięczny. Leci Skan.

LOG z usuwania: http://wklej.to/uM2hP

Po sprzątaniu zniknęła również sama aplikacja OTL. Rozumiem że tak powinno być. Ogromnie dziękuję :slight_smile: Ratuje Pan życia w niemniejszym stopniu niż doktorzy : )


(Spandau) #8

Tak powinno być Jak antywirus lub Malwarebyes nic już nie wykryje to powinno być dobrze Ja zmieniłbym jeszcze hasła i to chyba wszystko