Problem z Aresem

mam problem z Aresem wersja 2.0.9

Kilka miesiecy juz go mam i jak dotad sprawdzil sie znakomicie do czasu…

az przestal sciagac filmy. Sciaga mp3 i tak dalej, ale jak kilkam na filmy

to wyszukuje wyszukuje i w ogole niechce pobierac … pasek jest pusty i ciagl episze w pobieraniu i predkosci N/A ( co to znaczy?)

Odinstalowalam go i zainstalowalam od nowa, ale problem nie zniknął. Po jakimś czasie znowu sprobowałam i sciagnal mi jeden film dosyc szybko…

natomiast jak spróbowałam z wszysktimi innymi nie chcial SCIAGNAc i pojawila sie ta sama sytuacja od nowa…

nie wiem co zrobic… w panelu sterowania i z polaczeniem wszystko jest OK sprawdzilam to…

Piratom nie pomagamy … przeczytaj regulamin ;]

odinstaluj,przeczysc ccleanerem,dodatkowo regseekerem i zainstaluj,moze masz zle skonfigurowanego???

lub zobacz wersje ares 2.0.6 jeśli rada baldys16 nie pomoże!

odinstalowałam i zainstalowałam kilka razy juz pisalam…

“ccleanerem,dodatkowo regseekerem” eeeee nie rozumiem…

sciagnelam wersje 2.0.8 a potem 2.0.6 w obu wersjach ten sam problem co w temacie…

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj.JNJN

Najpierw sprawdź antywirusami czy sobie jakiś szpiegów , trojanów , robali nie pościągałeś . Wyrzuć program wyszukaj wszystkie foldery z nim związane zwłaszcza obszukaj “Documents and Settings” i usuń wszystko co zwie się Ares. Następnie przeczyść niepotrzebne pliki i rejestr -> restart -> zainstaluj jeszcze raz aplikację .Jak nie pomoże daj sobie po prostu spokój ze ściąganiem bo widocznie program Ciebie nie lubi.