Problem z Ares'em


(Prec3x) #1

Mam problem z programem p2p “Ares” chyba jak w każdym p2p trzeba udostępnic pliki, więc to zrobiłem. Udostępniłem 2.5GB róznych plików.

Program odpowiednio skonfigurowałem, wszedłem na zakładke wyszukaj. Chciałem wyszukać pewien plik, wyszukałem i zaczołem pobierać, plik się pobrał i działa. Teraz gdy chce coś wyszukać wpisuje nazwe jakiegoś pliku i nic cały czas się szuka, co ma na to wpływ???. Szuka i szuka i tak cały czas(a w cześniej wpisuwałem taką samą nazwe w wyszukiwarce ares chwila i znalazło)

Po za tym prędkość transfera znacznie się obnizyła. Kiedyś przed formatem ściagałem z aresa pliki ok 400mb w cały dzien przy prędkości neta 128kb/s , a teraz prędkośc sciagania plików jest wolniejsza choc czasem podskoczy. Raz jest szybki transfer raz wolny. :?

P.S czy czeba pobierać pliki z tamtąd gdzie jest wicej gwiazdek czy mniej?? Bo ja zawsze pobieram z tamtąd gdzie jest więcej gwiazdek.

Za pomoc bede wdzięczny.


(Gutek) #2

Doradzam sciągniecie najnowszej wersji Ares 1.8.7 która po włączeniu po paru sekundach łaczy sie z siecią.Smiga znakomicie.

Oto link: http://prdownloads.sourceforge.net/ares … ror=heanet


(Prec3x) #3

Tylko, że ja własnie posiadam Ares 1.8.7 . :smiley: Lol

A ten twój link posiada jakiś bładz mirrorem.


(Gutek) #4

Nie napisałeś więc nie wiedziałem ale popełniłem bład to wersja 1.8.8 :oops: , już link poprawiam, w takim razie dla innych będzie http://osdn.dl.sourceforge.net/sourcefo … lar188.exe


(Prec3x) #5

A czy ma znaczenie ile gwiazdem ma uzytkownik. Od czego to zalezy. Czy lepiej sciągać tam gdzie ich więcej czy mnie???


(Duda) #6

Najlepiej tam gdzie więcej,om więcej gwiazdek tym dostępność do pliku jest większa,im mniej tym mniej osób udostępnia dany plik.