Problem z asus ah3450

Hej kupiłem karte wymienioną w opisie. tylko jest ona mnei jwydajna niz stary złom nvidia 6200. Ta nowa karta ma 512mb pamieci zegar 600 rdzeń pamiec 400.

Nvidia była słabsza miała mniej pamieći(256) i słabe takty. Robiłem już dużo rzeczy-reset biosi,nowe stery płyty głownej, najpierw stery asusa, teraz new catalyst(chciałem omegi ale tej karty tam nie ma) stery bez CCC mam Ati tray tools ustawienia na performance. POMOCY nie wiem co robić.

Niby jest lepsza ale wcale nie tak dużo… Ile za nią dałeś ?

Ma więcej pamięci, szybszej ale magistrala pamięci mniejsza bo tylko 64bit i to też ogranicza. Wyczyściłeś pozostałości po sterownikach nVidii CCleaner’em i DriverCleanerem? Jeśli nie odinstaluj wszystkie sterowniki wyczyść śmieci po nich programami które podałem, sprawdź temperatury.

Z powodu tego że spaliła sie 6200 kupiłęm nówkę(wiem że głupio zrobiłem ale mój tata jest taki no nie chce mi sie gadać)180zł.

Moja 6200 też była DDR2 64 bit 256 mb ta słabsza wersja. Zależy mi(mojemu tacie) na gts ets i haulin na 6200 hulało na srednich w 1366/768 a teraz na lowa nawet nie chce nie wiem czy czasem reinstal nie będzie potrzebny. Chyba że spróbuje wszystkie stery usunać i zainstalować od nowa w kolejności grafa płyta głowna

Temp jest spoko 39 grafa przy 30% wiatraka procek adm athlon 64 3000+ 33 2.0GHz (był krecony do 2.4 ale reset biosu zresetował to a wydajnosci nie zwiekszało duzo wiec zostaje na fabryce)

Zapomniałem dodać karta jest na AGP! !!

To spróbuj tak jak mówiłem czyszczenie itp sprawdź czy nic się nie przegrzewa, ewentualnie możesz za ~60zł kupić GF 7600GT która na pewno da radę (chyba że masz złącze AGP to odpada)

Dobra spróbuje odinstlować wszystkie sterowniki. Przeczyścić w trybie awaryjnym i dopiero sprawdzić.

Kupiłbyś używkę GeForce 8800 lub Radeon 4850 i cieszyłbyś się ładną wydajnością, a tak… No cóż, pozostaje Ci skorzystać z wymienionych rad, a jeśli to nie pomoże - udać się z tym do sprzedawcy.

@ majcovsky

"Zapomniałem dodać karta jest na AGP! !!

Niewielkie ma kolega pole do popisu

Jauć, nie warto więc było wydawać tyle pieniędzy na sprzęt…

Jak juz mowilem moj tata jest no poprostu nie da sie z nim klocic uwaza ze jest najmadrzejszy ja bym kupil uzywanegno 8800 jutro jeszcze sprawdze format zrobie i nie bede sp 3 instalowal bo ktos mial wlasnie taki problem ze sp3 z ta karta nie dziala

Dodane 10.04.2011 (N) 17:42

Jak juz mowilem moj tata jest no poprostu nie da sie z nim klocic uwaza ze jest najmadrzejszy ja bym kupil uzywanegno 8800 jutro jeszcze sprawdze format zrobie i nie bede sp 3 instalowal bo ktos mial wlasnie taki problem ze sp3 z ta karta nie dziala

adrianchaber , Proszę o konkretne zatytułowanie wątku, oraz dostosowanie posta do wymogów zawartych w temacie:

viewtopic.php?f=16&t=394978

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik.