Problem z Asus WL-530gV2

Witam!

Mam problem z routerem Ausu Wl-530gV2 PAli się na nim lampka power, lecz po podlaczeniu internetu z sieci osiedlowej nie pali sie Air albo Eth. Dzialal do dzisiaj, dzisiaj nagle przestał. Próbowalem go podłączyc przez skretke do komputera i zresetowac lecz komputer go nie wykrywa. Przycisk restore na routerze po wciskaniu nic nie daje =( Po podlaczeniu do kompa i pingowaniu daje:

Badanie 192.168.1.1 z 32 bajtami danych:

Błąd ogólny.

PING: transmisja nie powiodła się, kod błędu 1232.

PING: transmisja nie powiodła się, kod błędu 1232.

PING: transmisja nie powiodła się, kod błędu 1232.

Statystyka badania ping dla 192.168.1.1:

Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 0, Utracone = 4 (100% straty),

za drugim razem:

Badanie 192.168.1.1 z 32 bajtami danych:

Błąd ogólny.

PING: transmisja nie powiodła się, kod błędu 1232.

PING: transmisja nie powiodła się, kod błędu 1232.

PING: transmisja nie powiodła się, kod błędu 1232.

Statystyka badania ping dla 192.168.1.1:

Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 0, Utracone = 4 (100% straty),

Ma ktoś może jakis pomysl? Pomysl z oddaniem na gwarancje znam

Pozdrawiam

Atako

No i po routerze.

Kup nowy. Urządzenia są tanie.

Czyli oddam na gwarancje, bo router mam od 10 dni dopiero >

Atako , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jakbym go widział :stuck_out_tongue: Nie no ale tak na poważnie to poszukaj czy można mu wrzucić softa przez tftp :stuck_out_tongue:

Ja przy swoim WRT54GL 2x go tak ratowałem przed zostaniem z niego dosyć drogiego pudełka(200zł).

W konsoli(cmd) wpisujesz odpowiednio zrobioną treść polecenia tftp, router z kompem są podłączone skrętką, router wyłączasz, włączasz i w ciągu ok. 1-2s musisz dać enter w kompie, żeby zaczęło przesyłać jak router wstaje. Przesyłanie poznasz jak nie po konsoli to po mrugających szybko bądź bardzo szybko diodzie na routerze, dokładnie ta dioda, która określa port przez, który jest połączony router z komputerem.

Jedyne z tym znalezieniem, że to trzeba ok. 1s po włączeniu routera do prądu miałem problem, resztę na google znalazłem bez problemu, więc Ty także znajdziesz.