Problem z ASUS XONAR DX/XD

Witam .

Mam problem , przedwczoraj kupiłem tą kartę i mam taki problem że zupełnie nie ma różnicy pomiędzy zintegrowanym dźwiękiem a tą kartą , Myślałem że jak kupię kartę dźwiękową to pozbędę się tego strzelania , szumu z głośników a tu nic , nadal w grach dźwięk mi tak strzela , a najgorzej jest w grach z serii 18 wheels of stell i Euro Truck Simulator , po prostu jak jadę to taki szum strzelanie z głośników jest że mnie to pieni normalnie …

O co chodzi , nosz kurde ?!

Od nowa przeinstalowałem windowsa z nadzieją że coś pomoże a tu nic :expressionless:

POMOCY !

Mój sprzęt :

Core 2 Duo E6750 2.66 Ghz , GeForce 9800 GTX+ BFG OC , ASUS P5B , ASUS XONAR Dx/xD , 250 GB HDD 16 mb 7200 obr./min , 2 GB DDR2 800 Mhz …

a jakie masz głośniki?

Mam tylko dwa głośniki

ale jakie? firma? model? jeśli jakieś z marketu za 30zł to się nie dziw, że są takie “efekty specjalne” :slight_smile:

Mam jakieś dwa głośniki czarne Trust

trudno to nazwać głośnikami :slight_smile: raczej pierdziawki :slight_smile:

kompa widzę masz niezłego a pożałowałeś trochę grosza na dobre głośniki

rozwiązanie Twojego problemu: zakup nowych głośników, polecam coś od Logitech’a

To takie :

http://img262.imageshack.us/my.php?imag … 132lf2.jpg

no i widzisz kolego, zamiast bez sensu wydawać kasę na taką kartę, trzeba było kupić zwykłą Audigy SE i do tego głośniki Logitech X-230 i miałbyś sporą poprawę jakości dźwięku i całkiem nowe doznania :stuck_out_tongue: słuchowe :stuck_out_tongue:

Głośniki dostałem w Grudniu :confused:

A kiedyś kupiłem sobię AUDIGY SE i to samo miałem też miałem szum …

przy głośnikach jakie masz to nawet jakbyś podłączył kartę za 5 tys. zł i tak będzie to samo

A co mają głośniki do tego ? Myślałem że głośniki nawet najlepsze to i tak to samo co najgorsze , tylko do wydobywania dźwięku …

no to się myliłeś :slight_smile:

niech ktoś inny Ci to tłumaczy bo ja już nie mogę :]

pozdrawiam i mam nadzieję, że trafisz “na właściwą drogę” :stuck_out_tongue:

No dobra , zamówiłem te głośniki Logitech X-230 , zobaczymy …

Mam nadzieję że to mi pomoże

szybki jesteś :smiley: ciach bach i “zamówiłem” :stuck_out_tongue:

Noo , ale niech ktoś mi wyjaśni dlaczego do cholery jest takie strzelanie z głośników ?

bo są to głośniki kiepskiej jakości, to tak jakbyś się pytał dlaczego Syrenka nie jedzie 200km/h tak jak Mercedes, przecież jedno i drugie to samochód

bo jakieś lipne głośniki były zobaczysz różnice jak bedziesz mial creative

Może , ale ja nie zamówiłem Creative`a tylko Logitech X-230 :smiley:

no to tez zobaczysz różnice

No dobra, jak dostanę te głośniki Logitech X230 :

http://allegro.pl/item422596337_hit_log … ersja.html

To mam je podłączyć tak samo jak teraz aktualnie mam inne ?

I jak ustawić w Panelu ASUS Center , na 4 głośniki w tedy czy już 7.1 czy 5.1 ?