Problem z ATI HD2400

Cześć.

Mam problem z Ati hd2400, wydaje mi sie że ze sterownikami dla Visty. Mam laptopa FUJITSU V5545 z core 2 duo 1.5, 120Gb Sata, 1gb ddram2 i viste na pokładzie i Medieval Total War 2 nie chodzi mi płynnie i zarywa, a kumplowi na podobnym tylko z grafiką GForce Go 7400 chodzi dużo płynniej (też na Vista) chodź w teście 3dmark 2006 ma coś około 650pkt a Ati 1280pkt. Nie wiem co jest. Próbowałem różnych sterowników i nic ( ze strony producenta i kilku innych i nic :frowning:

Proszę o pomoc.

Z góry dzięki.

Może to kwestia ustawień w samej grze. Ty, np. masz ustawione detale na wysokie, włączona większość efektów, itp. Kolega może ma wszystko na minimum, jeśli chodzi o efekty wizualne :

ok. Sprawdze. No ale co mi powiesz na to że czasami po wyłączeniu jakis okien windowsa zostawał mi wąski pasek z wcześniejszego okna a dopiero po kliknięciu odśwież znikał? Albo czasami cały ekran robił się czarny i mrugał częściowo pokazując obraz z wcześniejszego normalnego widoku okna windowsa i musiałem robić restart lub ctrl+alt+del potem zakończ proces explorer.exe i potem dałem uruchom proces explorer i było wszystko ok. Normalnie czary. Znalazłem pewne sterowniki co mi to zlikwidowały ale pasek czasami mi zostawał:(

Proszę nazwać temat konkretnie.