Problem z AUDIO CD


(Mati Zmc) #1

Witam. Otóż po włożeniu płyty do napędu - zaznaczam płytka lekko porysowana :smiley: - odtwarza mi ją, lecz nie mogę za nic w świecie jej skopiować :frowning: Otóż zaznaczam wszystko kopiuj wklej i cały folder ma tylko 72 kb :frowning: a wszystkie pliki są audio :? Skopiowanych plików nie da się odtworzy:( Czy jest jakiś sposób by odzyskać te głupie 18 utworów na których mi zależy :smiley: Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

P.S chciałem clonem obraz skopiować ale nie poszło, nawet przy minimum prędkości:( kopiowanie płyty innymi programami tez kończyło się niepowodzeniem, mianowicie stawało na jakimś tam procencie i tak stało i stało:( zaznaczam, że winamp ma problemy z utworem numer 7, pozostałe odczytuje.

Czekam na jakieś recepty


(Enter6000) #2

Google nie działa? Ehh...

viewtopic.php?f=3&t=269553&start=0

viewtopic.php?f=2&t=236383&start=0

viewtopic.php?f=2&t=306675&start=0


(Mati Zmc) #3

kolego mi nie chodzi o konwersje, pomyśl skopiowałeś 18 utworów audio i one mają raptem 72 kb :frowning: no chyba coś nie tak :frowning:


(Seba86mu) #4

W ten sposób nie da się skopiować utworów z płyty Audio CD.

enter6 podał Ci dobre linki.

Potrzebny Ci będzie do tego program, np.

-> Exact Audio Copy + enkoder Lame

albo

-> CDex + spolszczenie

Uruchom program, włóż płytkę Audio CD do napędu i wybierz konwersję do WAV (format bezstratny - jakości Audio CD; dla przykładu jeden utwór o długości 6 minut zajmuje ok. 63MB) lub konwersję do MP3 (format stratny).


(Mati Zmc) #5

seba86mu , no dobrze tak nie da się skopiować, a co jeżeli twoje programy stają na pewnym procencie przerabiania przy danym utworze?


(fiesta) #6

To należy przegrać płytę stosując program posiadający opcję odczytu z uszkodzonych płyt, albo zastosować

CDRoller

http://www.cdrinfo.pl/download/2108065227


(Mati Zmc) #7

hmm... a może jeszcze dowiem się jak to zrobić na laptopie? Czytaj dalej posiadam jeden napęd, więc nie wiem jak mam ją przegrać (płytę) skoro alkochol przy prędkości minimum i ignoruj błędy sobie nie poradził. Jeżeli mojego problemu nie można rozwiącać programem typu freeware to proplem uważam za zamknięty oraz dziękuję za zainteresowanie i proponowane rozwiązania.


(fiesta) #8

A kto ci każe robić to w locie ??


(Monczkin) #9

mati_zmc , nazwij proszę temat konkretnie. Przeczytaj proszę zasady pisania na forum.