Problem z audio po reinstalce winaME

(Jacek) #1

Próba usunięcia z rejestru DSO Exploit w trybie awaryjnym doprowadziła mnie do pierwszej reinstalki w moim życiu.Teraz już wiem,że DSO to żaden wirus -ale w czym rzecz.Udało się skonfigurować wszystkie urządzenia przy pomocy ściągniętych sterowników.Nie mam karty dżwiękowej i chciałbym skorzystać z kontrolerów Soft Audio dołączonych do wina.W BIOS-ie Advanced Chipset Features gitara.Intrergrated Peripherials gitara również.W menedzerze Inne Urządzenia ? - pokazuje się ?PCI COMMUNICATION DEVICE oraz ? PCI MULTIMEDIA AUDIO DEVICE.Kontrolery dżwięku,wideo i gier pokazują-Joystick podłączony do portu gier oraz Urządzenie MIDI zgodne z MPU-401.Znalazłem tez taką informację ONChip AC 97 Audio,VIA-3068 MC 97 Modem.Nie wiem co z tym zrobić . Co prawda znalazłem na płatnych stronach ze sterownikami coś do PCI COMMUNICATION DEVICE ale płacić za sterownik do urządzenia którego nie mam (karta dżwiękowa) a powinno to być dołączone do winaME wydaje się być naprawdę absurdalne.Pozdro

(system) #2

Skoro nie masz karty dźwiękowej to w czym problem :?:

(Lolyt Xd) #3

jak sie nie ma karty dzwiekowej to sie nie ma dzwieku

(fiesta) #4

Hmm odkryłeś Amerykę spod kapelusza. Nie ma co rośnie nam forumowy Kolumb :P:P:P

(system) #5

Jeśli jest to karta zintegrowana to wszystkie wymagane sterowniki znajdziesz na stronie producenta płyty głównej. Pobieranie z niej jest bezpłatne.

(Jacek) #6

W rzeczy samej karta muzyczna zintegrowana VIA AC 97.I tym samym pierwsza reinstalka zakończona! !!

(Riven) #7

1) Najpierw zainstaluj najnowsze sterowniki dla płyty głównej opartej na chipsecie VIA.

VIA Hyperion 4in1 - Ściągnij

2) Proszę, później ściągnij i zainstaluj to:

Vinyl Stylus Audio Driver - Ściągnij

Są to najnowsze drivery dla układów dźwiękowych zgodnych z AC'97 dla płyt głównych ze zintegrowanym chipsetem VIA.

Powinno zadziałać, tylko zainstaluj wszystko w takiej kolejności jak podałem.

Serdecznie pozdrawiam! :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley:

(Trebron) #8

Ja też nie mam karty dźwiękowej, a dźwięki mam :D. Zasługa układu zintegrowanego.

PS. Do niego też trzeba mieć sterowniki. :smiley:

(Jacek) #9

Ostatecznie zciagnąłem VIA 823#Codex Sound Driver do płyty ECS K7VTA3 ze strony producenta http://www.ecs.com.tw i gra muzyka ! Pozdro