Problem z aukcją?


(Allegretto14) #1

Witam. Mam następujący problem. Pod koniec sierpnia w drodze licytacij wylicytowałem nowy tele. komórkowy za 300zl. po wygraniu aukcji sprzedający napisał mi e-mail z danymi do wpłaty i kazał doliczyć koszt przesyki, wiec doliczylem 15 zl. Wpłacilem kasy, i podobno sprzedajacy wyslal paczke 1 wrzesnia, do dzis nie doszła, spodziewam sie nagorszego (. Dowiedzialem sie ze za 15 zl paczka zostala wyslana jako zwykla ekonomiczna , troche mnie to zdziwilo.

Teraz Sprzedający nie czuje sie niczuje się niczemu winien..

Ps. do obecnej pory takze nie otrzymalem skany potwierdzajcego wysylke paczki ?

I tu pytanie: CO JA MOGę ZROBIC, zeby chodzciaz odzyskac polowe tej kwoty?


(Danielson) #2

poczekaj jeszcze pare dni...może przesyłka faktycznie przyjdzie do ciebie bądź wróci do sprzedającego, jednak jeśli tak się nie stanie i nie prześle skanu wysłania paczki, zgłoś sprawe do allegro a jeśli to nie poskutkuje, to na policje.


(1kalor) #3

witam. moja ciocia kupiła suszarkę do warzyw i przesyłka przyszła po 3 tygodniach z wrocławia w okolice torunia....

jeśli nie przyjdzie to zgłoś sprawe na allegro do 500 zł podobno oddają pieniądze a do odpowiedzialności pociągną sprzedającego


(Allegretto14) #4

A czy tą suszarkę poczta trzymała 3 tyg? czy poprostu sprzedający wysłał tak pozno?>


(Angelo_7) #5

Najpierw wyciągnij od niego xero potwierdzenia nadania. Jak tego nie zrobi poczekaj jakiś czas(nie pamiętam ile czasu przewiduje regulamin), a jak po tym czasie paczki nie będzię to wyślij stosownego mail do allegro i napisz o tym, że sprzedający nie wysłał Ci xera potwierdzenia itp.