Problem z Auslogics Registry Defrag

(Marcinos151) #1

Witam. Otóż mam problem z ausligics registry defrag, gdy chcę zdefragmentowac rejestr wszystko jest dobrze do czasu analizy, gdy skończy analizę pojawia się okienko mimo tego że wyłączyłem wszystkie możliwe programy. Ktoś może wie co to za problem?

9090b059cd7322a9.jpg

(Msprungk) #2

Ciekawe. Przed chwilą zainstalowałem program, niczego nie wyłączałem, ani jednego programu, po analizie program zaproponował restart systemu w celu dokonania defragmentacji

Wniosek. Masz coś namieszane w systemie. Proponuję postąpić zgodnie z informacją podaną przez program i sprawdzić czy nie masz włączonej aktywnej ochrony rejestru np, przez program Spybot Search&Destroy lub inny monitorujący zmiany w rejestrze

(Lukaszxp) #3

E.... defragmentacja jest niemozliwa, ponieważ część rejestru is chroniona przed modyfikacjami. Coś takiego z 1-go zdania. Masz w jakiś sposób chroniony rejestr?

EDIT: Spóźniłem się:slight_smile:

(Marcinos151) #4

mam spybota ale nie uruchamiam go wraz z systemem tylko skanuje raz na tydzien system przed szpiegami. antywira mam AVG firewalla ZoneAlarm inne programy do rejestru ktore mam to Regcleaner i jv16power tools.

(Msprungk) #5

A nie jest przypadkiem włączony moduł Tea Timer?

Sprawdź więc jego opcje

Jak wyżej

Ewidentnie coś blokuje dostęp do rejestru, więc musi być to jakiś program ochronny, chyba, że pracujesz na koncie użytkownika z ograniczeniami. Przejdź na konto administratora

(Marcinos151) #6

w spybocie mam wlaczonego rezydenta "SDHelper" w firewallu ochronę mam na medium a kontrole programow na Low , a w AVG mam skanowanie zainfekowanych plikow. Pracuje na koncie administratora. probowalem nawet skanowac rejestr przez tryb awaryjny ale jest to samo