Problem z Autoconect i cFosSped

Wlasnie zainstalowalem sobie te programy , zeby niejako “uprzyjemnic” sobie prace z netem.No i w sumie jest dobrze ale:

1 ] W Autocenekcie w opcja> ustawienia>(jeszcze raz)opcja wlączam funkcja “startuj razem z windows” i za “chiny ludowe” nigdy z windowsem mi nie startuje :o

2 ] W cFosSpeed mam podobny problem.

Zauwazylem ze programy startujące z windowsem maja wpisy w kluczach

np:HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>Windows>

CurentVersion>Run i np tutaj mam anty wira, deamon toolsa, dial killera a tych 2 programow nie ma (Autoconect, CFosSpeed)

Moze trzeba dorobic do nich klucze? Moze zle sa zainstalowane?Moze to dotyczy legalnosci? ale przeciez Autoconect jest free.Bardzo prosze o jakies sugestie i pomoc.Zgory dziekuje.

Propos cFosSpeeda mozna jakos zauwazyc jego pozytywny wplyw na łacze?Jakos mozna go przetestowac? Sprawdzic czy poprawnie działa?

To przenieś skróty tych programów do: Menu start>>>autostart

a czy wtedy jak przeniose te programy do autostartu to pokaza sie ich klucze ?

Ależ skąd

Dając skróty plików exe programów do Autostartu

spowodujesz ich uruchomienie razem z Windows :slight_smile:

A jeszcze jedno chcialem zapytac:

U was na forum przeczytalem ze jak sie zainstaluje ten program to pokazuje sie jakies okno dialogowe gdzie widac wykresy i statystyki. Ja natomiast po zainstalowaniu tego programu mam go jedynie na pasku zadan i zadnych dodatkowych ikon nie widze.Nawet kiedy klikne na ikonke w pasku zadan lewym klawiszem to i tak nic niewyskakuje.Nawet nie wiem czy ten program dziala:(

Kliknij go dwa razy lewym klawiszem myszy, i na pewno się pojawi.

Wins nie wiem czy mnie dobrze zrozumiales. Naciskam ikonke CFosu i ten program nic mi nie wyswietla zadnych dodatkowych ikonek,statystyk.

Reszta programow ; emule,antywir,Dalkill itd itp dzialaja bez zarzutu.

A w opisie tegoz programu wyczytalem ze ma sie pojawic jakies okno dialogowe czy cus w tym rodzaju. Prosze nie piszcie przenosniami bo ja nierozumiem co to znaczy witaminka.Wins moglbys to jakos rozwinac swoja poprzednia wypowiedz, albo daj jakies linki to poczytam o tym ruchu.

I dlatego ten post skasowano

Post ma być zrozumiały

http://turbokrecik.info/opisy.php

No i ładny opis, dziekuje wins za niego.Teraz to wszystko wiem. A namawiales mnie na jakies niebieskie pigułki :lol: