Problem z autoconnect-em

Witam. Mam taki oto problem z tym programem.

Mam zamiar używać go zamiast aplikacji neostrady do łączenia się z netem. W pomocy programu (autoconnec-cie) napisany jest poradnik jak to uczynić. Niestety w moim przypadku to nie działa. Po utworzeniu nowego połączenia i wybraniu do w oknie progamu autoconnect nie może ustanowić nowego połączenia. Próbuje łączyć, niestety bez skutku. Po kilku próbach pojawia się informacja “nazwa użytkownika niepoprawna. Wprowadź poprawne dane i wciśnij OK.”. Niestety po wpisaniu poprawnego hasła i loginu nie łączy. Nadal próbuje bez skutku.

Czy miał już ktoś może taki problem lub wie jak go rozwiązać? Z góry dzięki na pomoc.

posiadam auto connecta, jednak łączę się przez skrót na pulpicie może lepiej zrobić jakiś pliczek .bat który by to robił i wrzucić go do autostartu? może ktoś tu napisze jak takowy plik zrobić bo wiem że to możliwe tylko ja nie umiem :?

JA łączę się AC i czasme program ma kłopoty,które są jednak częściej powodoane przez dostawcę(TP).Sprawdź czy Napewno wprowadziłeś poprawne dane.Mi pomaga w takiej sytuacji wpisanie jeszcze raz dobrze hasła i już się łączy.

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.