Problem z autoodtwarzaniem

Witam :wink:

jak podłączam mp3 do kompa przez USB, to otwiera mi się okno autoodtwarzania, ale nie ma w nim ikonki pliku, przez co nie moge otworzyc plikow ktore sa na mp3… Sterowniki sa zaintalowane. Normalnie jak wkladam plyte CD to w oknie autoodtwarzania pokazuje mi sie ikonka pliku,a przy MP3 nie wiem czemu ale nie… :frowning: Bardzo prosze o pomoc! !!

Witam!

Nie wiem, czy Ci to pomoże, ale ja - MP4 Sony - musiałem zainstalować Windows Media Player 11 i dopiero wtedy foldery odtwarzacza stały się widoczne w eksploratorze kompa. (Wcześniej instalowałem z CD dołączonego do odtwarzacza, ale tam instalowało się masę niepotrzebnych a “opasłych” rzeczy; Framework, odtwarzacz QuickTime (sorry, jeśli pisownia niepoprawna) i - miedzy innymi - również WMP 11. Teraz to wszystko wywaliłem i zainstalowałem tylko WMP 11; dostęp do MP4 jest zarówno z poziomu WMP jak i ze wspomnianego przez Ciebie okna Autoodtwarzania (no i - naturalnie - również z poziomu Eksploratora Windows).

Najciekawsze, że laptop mojego syna - mający dokładnie ten sam OS, który ja mam na PC - cie, zainstalowany z tego samego dysku CD - “widzi” MP czwórkę natychmiast po wetknięciu kabelka w gniazdo USB - bez żadnego dodatkowego instalowania czegokolwiek.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Spróbuj włożyć do innego gniazda USB czasami tak się robi.