Problem z autoodtwarzaniem

(Tanuska) #1

Witam :wink:

jak pod艂膮czam mp3 do kompa przez USB, to otwiera mi si臋 okno autoodtwarzania, ale nie ma w nim ikonki pliku, przez co nie moge otworzyc plikow ktore sa na mp3... Sterowniki sa zaintalowane. Normalnie jak wkladam plyte CD to w oknie autoodtwarzania pokazuje mi sie ikonka pliku,a przy MP3 nie wiem czemu ale nie.. :frowning: Bardzo prosze o pomoc! !!

(Jacelo) #2

Witam!

Nie wiem, czy Ci to pomo偶e, ale ja - MP4 Sony - musia艂em zainstalowa膰 Windows Media Player 11 i dopiero wtedy foldery odtwarzacza sta艂y si臋 widoczne w eksploratorze kompa. (Wcze艣niej instalowa艂em z CD do艂膮czonego do odtwarzacza, ale tam instalowa艂o si臋 mas臋 niepotrzebnych a "opas艂ych" rzeczy; Framework, odtwarzacz QuickTime (sorry, je艣li pisownia niepoprawna) i - miedzy innymi - r贸wnie偶 WMP 11. Teraz to wszystko wywali艂em i zainstalowa艂em tylko WMP 11; dost臋p do MP4 jest zar贸wno z poziomu WMP jak i ze wspomnianego przez Ciebie okna Autoodtwarzania (no i - naturalnie - r贸wnie偶 z poziomu Eksploratora Windows).

Najciekawsze, 偶e laptop mojego syna - maj膮cy dok艂adnie ten sam OS, kt贸ry ja mam na PC - cie, zainstalowany z tego samego dysku CD - "widzi" MP czw贸rk臋 natychmiast po wetkni臋ciu kabelka w gniazdo USB - bez 偶adnego dodatkowego instalowania czegokolwiek.

(Asterisk) #3

Zapoznaj si臋 prosz臋 z t膮 stron膮 i zmie艅 tytu艂 na

konkretny. Inaczej temat poleci do 艣mietnika.

(Xmarcinek24) #4

Spr贸buj w艂o偶y膰 do innego gniazda USB czasami tak si臋 robi.