Problem z Autouzupełnianiem w IE 6.0, Windows XP

Cześć,

Mam taki problem z listą autouzupełniacza w IE 6.0 na Windows’ie XP. Poniżej na screen’ie przedstawiłem oco mi chodzi

730e7ea7cc58b64cm.jpg

Za każdym razem jak chce się zalogować na konto w Era Omnix to okienko z listą numerów które są w autouzupełniaczu pojawia mi się tak nisko jak pokazałem i zaznaczyłem na screen’ie, nie mam tego okienka zaraz pod Numerem Telefonu. Co jest tego powodem i czy można to naprawić?.

Chyba to nie od Ciebie zależy

Możesz co najwyżej wywalić Cookies (nie wiem czy to coś da)

Sprawdź jeszcze na innej przeglądarce.

matiit , wyczyściłem Cookies ( za każdym razem je czyszcze programem CCleaner jak zamykam System ), teraz też wyczyściłem i nic to nie dało. Problem dalej pozostał.

Natomiast jeśli chodzi o inną przeglądarkę to na Systemie 98 na całkiem innym komputerze nie ma tego problemu.

Od czego może zależeć ten problem?. Sugerujesz zmiane przeglądarki z IE na inną?.

Zawsze te inne (FF, Opera) Są bezpieczniejsze

To jest chyba najwazniejszy powód

A co do tego niedociągnięcia to nie jest ono aż tak rażące :wink:

Oczywiście jeśli się pojawia tylko na tej stronie

Bo jeśli się uruchamia na każdej stronie z formularzem z autouzupełnianiem to już gorzej.

matiit , nie jest aż tak to rażące ale jednak coś człowiekowi nie daje spokoju :slight_smile: . Pojawia się to tylko na tej stronie do logowania na konto Era Omnix i nigdzie więcej. Zostanie to tak jak jest, może przy okazji kiedyś uda się to naprawić.