Problem z Avast 4.8 Home Edition!

Witam

Mam taki problemik:

Usunąłem arca vir 2008 na komputerze mojej dziewczyny (Amd 420MGHZ , 192Mbram,Windows XP) ponieważ za bardzo zamulał Kompa

Więc Zainstalowałem Avasta 4.8 HOME EDITION , lecz po poprawnej instalacji przy uruchamianiu nie pojawiają się ikonki w prawym dolnym rogu .

No i ogólnie avast nie działa . Nawet jak z pulpitu go włącze i ustawie działanie ochrony, po wyłączeniu aplikacji , i ponownym włączeniu ponownie ochrona nie działa .

Co robić? :frowning:

Może to jakiś wirus blokuje Avasta. Spróbuj przeskanować komputer jakimś skanerem online, np. ArcaMicroScan, Kaspersky Online Scanner, albo czymś podobnym :wink:

A może coś z instalatorem było nie tak… Spróbuj ściągnąć instalator stąd i ponownie zainstalować program.

Wersję 4.8 kilkakrotnie instalowałem na swym sprzęcie i problemów z nim nie ma i nie powinno być.

Tak jak Kisielek radzi, usuń avasta wraz wpisami, zastosuj np. revouninstaller, zainstaluj ponownie (nie avire :stuck_out_tongue: ). Wyczyść rejestr z wpisów pozostałych po ArcaVir. Jeżeli problem po reinstalacji pojawi się ponownie to sprawdź: Start -> Programy -> Avast -> avast Antyvirus -> na oknie programu (jeżeli to tak można nazwać :wink: ) kilkasz PPM -> następnie ustawienia -> i sprawdź na zakładce wygląd czy jest zaznaczone “pokaż ikone avast w polu systemowym”. Ważne jest abyś całkowicie przeinstalował avasta ponieważ bardzo możliwe, że usługi odpowiedzialne za avasta nie zainstalowały się w należyty sposób. Napisz co z tego wynikło, powodzenia.

Odinstaluj Avasta, usuń rzeczy po nim, funkcja “wyszukaj” w menu start.

Wyczyść rejestr.Uruchom, regedit, “funkcja znajdź, znajdź następny”.

Zainstaluj ponownie.

djrupin , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif