Problem z Avast HE i pocztą

Obsługuję programem The Bat! 30-kilka kont pocztowych. Free AVG nie miał z tym żadnych problemów jednak po wejściu wersji 8 przesiadłam się na Avasta HE, a ten niestety jest tu znacznie gorszy. Używam go prywatnie w domu, niestety program ten regularnie uwala mi hurtowy odbiór poczty z tych kont, waląc po oczach komunikatem: -ERR concurrent connections limit in avast exceeded.

Wyczytałam na forach anglojęzycznych, że mam wyłączyć ochronę poczty pobieranej po POP3. Oczywiście nie jest dla mnie do zaakceptowania, bo co to za ochrona poczty, która jest wyłączona i nieaktywna.

Czy jedynym wyjściem jest powrót do bezproblemowy w tej materii AVG Free?

Może ktoś z Was wie, jak w Avast HE zwiększyć ten nieszczęsny limit concurrent connections ponad te żałosne 20???

Jeśli Cię to pocieszy to na serwerach pocztowych są ustawione filtry antywirusowe ,i to powinno wystarczyć .

To są moje serwery na moich domenach i nic mi nie wiadomo abym włączała tam sobie filtry antywirusowe.

Poza tym, nie szukam pocieszenie tylko rozwiązania, w jaki sposób zwiększyć Avastowi HE limit 20 jednoczesnych połączeń.

Tego nie napisałaś w 1 poście .

To nie ma żadnego znaczenia.

W pierwszym są wyraźnie napisane 2 konkretne pytania, z wyraźnym naciskiem na ostatnie.

W dniu 20.07.2008 , o godzinie 12:37 został dopisany post przez Anissa

Dodam, że nowa wersja Avasta 4.8.1227 HE PL też ma dokładnie to samo.

Czy jedynym wyjściem jest powrót do bezproblemowy w tej materii AVG Free?

Może ktoś z Was wie, jak w Avast HE zwiększyć ten nieszczęsny limit concurrent connections ponad te żałosne 20 ???