Problem z Avast - "Zablokowane Złośliwy Adres URL"

Witam,

mam problem z antywirusem Avast, zainstalowanym na laptopie ASUS z Windows 7 Home Premium 64-bit, otóż po wejściu na obojętnie jaką stronę (posiadam przeglądarkę Google Chrome), Avast ciągle wyświetla komunikat:

Link do obrazka: http://imageshack.us/f/718/problemms.png/

Zablokowane złośliwy adres URL

Obiekt: api.profilinstylin.com/api/x?295203.5111.629651

Zarażenie: URL:Mal

Proces: C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe

Nie wiem co mam zrobić z tym, a jest to “trochę” denerwujące jak za każdym razem wyświetla mi się ten komunikat i dźwięk lektorki, która to czyta.

a w innych przeglądarkach ? poczekaj na aktualizację może jakiś bug… zdarzało się ostatnio

Na innych przeglądarkach to samo ;( no właśnie te błędy zaczęło mi wywalać po aktualizacji bazy wirusów w Avaście ;/

to poczekaj na kolejną i powinno wrócić do normy

Musisz poczekać na nową aktualizację sygnatur wirusów, avast ma to do siebie że zdarzają mu się wadliwe aktualizacje oraz fałszywe alarmy.

Aha, to dobrze :wink: chociaż pierwszy raz mi się coś takiego zdarza :wink:

U mnie po aktualizacji to samo. Gdziekolwiek bym nie wszedł, na jakąkolwiek strone to wyskakuje ten komunikat

A ja wam powiem że aktualizacja avasta mi nic nie pomogła. Zmieniłem nawet antywirusa na eseta i to samo :/. Ma ktoś jakiś pomysł jak siętego pozbyć?

chyba-mam-wirusy-t453851.html Poczytajcie. Zróbcie logi OTL do sprawdzenia ale jak już to w dziale Bezpieczeństwo. Dla ładu. Tam specjaliści sprawdzą wasze logi. :slight_smile:

Dodane 17.07.2011 (N) 14:46

Winy nie ma avast czy eset ale wirus. “C:/Program Files/profilinstylin” Jeśli jest u was taki folder to wywalcie go całkowicie.