Problem z Avastem

Jakis czas temu zainstalowalem Avasta. Po ponownym uruchomieniu komputera, system zaczyna sie ladowac po czym restartuje sie i tak w kolko. Uruchomilem kompa w trybie awaryjnym i usunalem avasta problem znikl. Czemu sie tak dzieje? do tej poru uzywalem avasta i nie bylo problemu wydaje mi sie ze zaczelo sie od momentu jakiej aktualizacji, moze mam cos zle ustawione, sam nie wiem. Poza tym od niedawna WinPatrol informuje mnie ze

zada dostepu do sieci ale nie moge go u siebie odnalezc, niewiem co to wogole jest, moze to jest powodem ze wywala mi system przez avasta. Prosze o porade co ewentualnie moge zrobic by zainstalowac Avasta i zeby system z avastem wspolpracowal

daj log z hijack this:

poczytaj http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

a jak zainstalujesz inny program antywirusowy to tez komputer restartuje się tak jak w przypadku avasta a i jaki masz system i czy masz zainstalowanego sp2 może wystarczy przeczyścić rejestr i zainstalować avasta i problem zniknie :?

Mam win xp bez sp1 i sp2

Do tej pory nie mialem zadnych problemow z avastem, ale jakies tydzien temu chcialem przeskanowac kompa i mi go zrestartowalo. Wiec go odinstalowalem i zaistalowalem ponownie avasta. To po ponownej instalacji wogole bez uruchamiania skanera w trakcie ladowania systemu wywala

Jak moglbym przeczyscic rejestr? czy regClean to zrobi wystarczajaco?

zainstalowalem avg i nie ma tego problemu ale avg to nie avast mi nie odpowiada

thx za zainteresowanie

Złączono Posta : 21.08.2005 (Nie) 0:44

no i ktos ma jakis pomysl??

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=178

Zainstaluj ten program(jv16 Power Tools),wchodzisz w “opcje rejestru”>Programy i Odinstaluj-w kazdym wpisz do “Wyszukaj”( na gornym pasku)Avast,bo moze jeszcze gdzies sa pozostalosci,potem wejdz w “Narzedzia”>“Wyszukiwanie w rejestrze”-tez wpisz “Avast” i moze tez jeszcze cos sie znajdzie,na koncu mozesz dac na "czyszczenie rejestru"i skasowac “zielone kulki”,czerwonych raczej nie usuwaj!(sa podzielone zdania na ten temat,co do czerwonych,ja zostawiam bo koledze padl komp po usunieciu wszystkiego)