Problem z avatarami na forum

Otóż była jakaś awaria na głównym serweże i teraz po prostu nie mam opcji wysyłania avatara z kompa wogule tego nie ma! Nie wiem co się stało! Patrzyłem w PA i są włączone! Co by możn jeszcze sprawdzić??

Oczywiście chodzi o moje forum! :stuck_out_tongue:

Rany, sprawdzaj ortografię posta. Źródło avatara ustawia się w panelu administracyjnym - nie wiem o jakim forum mówisz - swoim (zmień opcje w panelu administracyjnym) czy tym (tutaj jest możliwość uploadu z dysku jak i podania URI).

No ale przecież pisałem że Zmieniłem coś w PA ale czy nam chodzi o to samo??

a masz na ten katalog ustawiony chmod 777 ?

chmody to jest ta opcja do wstawienia ale się avatar nie wyświetla!! A tutj się wogule ta opcja nie wyświetla!

Panie adminie forum o którym mowa. Cos cię nie rozumiem. Wejdz w PA>>Konfiguracja tam masz opcje związane z avatarami włącz wszystkie i bedzie sie wyswietlać.

No ale tak jest zrobione cały czas!! I nic nie pomogło! :frowning:

No ale ja w dalszym ciągu nie rozumiem o co ci tak naprawde chodzi. Czego nie pokazuje. :?

no opcji w profilu przy wvatarach wyślij avatar ze swojego komputera!! tego nie pokazuje tylko można jedeynie z jakeigoś adresu wysłać!

Mała uwaga, tutaj jest tylko możliwość wysłania z dysku.

Ej to co jest nie teges z forum?? Jesli nie ma tej opcji?

Jeśpi pytasz o to forum to Lisek zlikwidował :slight_smile:

@lisek: lub spod adresu URI. :stuck_out_tongue:

A co jest nie tak? Powodów mogą być tysiące, bo nie wiadomo co to za forum, jaka wersja, co jeśli cokolwiek dodawałeś itd. Może masz wykrojony kawałek szablonu, może coś pomieszałeś w kodzie - niestety piję herbatę z torebki i nie mogę z fusów wróżyć.

Wejdz pod jego www to będziesz wiedział że Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo

Mateo ten scren jest z twojego forum z profilu który założyłem. Powiedz mi czego tu brakuje.

mat9wz.th.jpg

Ej ty zrobiłeś scren zdjęcia w PODPISIE! !!

Faktycznie. Zrób mi screna z panelu admina gdzie masz te ustawienia. :smiley:

Proszę bardzo!!

http://img179.echo.cx/my.php?image=f5gz.gif

PS: lazikar w tobie mam nadzieje że mi z tym pomożesz!!

Ten max rozmiar pliku jest za duży wpisz 10KB rozmiar 100x100 choć to nie to zapewne. :?

Zmniejszyłem rozmiar ale nic nie pomogło!! :frowning: Ej prosze nie załamujcie mnie!! POMÓŻCIE MI!!