Problem z AVG usuwa mi grę

Siema mam problem z moim antywirkiem gdy włączam grę left 4 dead 2 wyskakuje mi że to ma wirusa i że już usuną zagrożenie a ten plik był w wyjątkach proszę o szybką pomoc.

ps. grałem rok temu było wszystko ok i gra na 100% nie ma wirusa

Cześć

Gra oryginalna?

Z jakiego programu AVG korzystasz (wersja Free?).

Czy gra jest legalna ?

gra 100% orginał avg free

Cześć

Wiem że to obejście problemu a nie jego rozwiązanie, ale może warto zmienić program antywirusowy na inny? Skoro dodawanie wyjątków nie pomaga.

a znasz może jakiś dobry program i darmowy?

Panda Cloud Av free + Spyshelter Personal free (32bit)

Kwestia mocno indywidualna, ilu użytkowników tyle opini. Przeczytaj: Test bezpłatnych programów antywirusowych i wybierz coś dla siebie.

Bądź skorzystaj z forumowej wyszukiwarki, pytań pt. jaki program antywirusowy trochę już było :wink:

Dokładnie ja nie jestem zwolennikiem Pandy i ją odradzam, a proponuję poczciwego avast-a, albo eset nod32 smart chociażby w wersji trial, ale też ma swoje minusy.

najgorsze jest to że to pc taty bo mój się rozwalił i czekam na nowego więc narazie korzystam z pc ojca a on ma tego swojego AVG i problem jest bo może się nie zadowolić tym avastem

Cześć

Na to już nic poradzimy.

Dobra dzięki za pomoc wszystkim

Dodaj do wyjątków cały Folder z grą:

http://www.avg.pl/faq/question/faq.num-5187

A co z plikami roboczymi, jeśli by występowały w innej lokalizacji, co wpisami w rejestrze ?

Chyba żaden program nie blokuje czytania z rejestru.

Czytanie nie, ale modyfikacje na pewno.

Dobra problem rozwiązany wystarczyło zainstalować avasta i wyłączyć AVG dzięki za pomoc temat do zamknięcia

Przed zainstalowaniem Avasta powinieneś najpierw odinstalować AVG.