Problem z Battlefield 3 słaby komp?

Witam,

Mam problem z dźwiękiem w BF3, obraz chodzi płynnie bez problemu(Gram na wysokich i grafika się nie tnie) ale dźwięk tak dziwnie się tnie i słowa w dialogach powtarzane są 2 razy i do tego gra się zawiesza raz przy graniu raz przy wczytywaniu.

Nawet gdy przełączę na niskie nic nie pomaga.

Czy to wina gry (którą kupiłem przez allegro i mogła być uszkodzona) czy wina kompa?

AMD phenom x2 550 Box - 3.10Ghz

RAM-4GB

ATI Radeon HD 4670-1GB

Win 7-64 Bity

Spróbuj przegrać tą gre na czysty nośnik (markowy oczywiście) z najmniejszą możliwą prędkością.

płyta jest czysta praktycznie jak lusterko. pisałem wczoraj do typka od którego kupiłem Battlefield 3 jak mu gra działała ten przed chwilom odpisał do mnie że jak grał w nią to nie miał żadnych problemów z grą. Więc dlaczego u mnie nie chodzi ta gra ?

problem-dzwiekiem-battlefield-t466030.html

O tym problemie (z dzwiękiem) wspominało już parę osób. Także nie jest to wina nośnika. Problemem mogą być sterowniki lub sprzęt (za słaby).

Rzeczywiście Twój komp może być trochę za słaby ale skąd problemy z dźwiękiem Moze nowe stery do karty dżwiękowej

ale żeby gra się zawieszała przy wczytywaniu gry albo przy graniu ?

@ UP

Uwierz mi, że gry mogą się wieszać z różnych powodów, których czasem nie idzie zrozumieć :wink: W Twoim przypadku widać ewidentnie słabiutki procesor oraz bardzo słabą kartę graficzną (wymagania minimalne Batllefield 3).

Kolego kup do grania PS3 slim i skonczą Tobie się problemy z zawieszaniem się gier. Mając konsole nie martwisz się o to że proc czy grafa za słaba, gra zawsze pójdzie Twój komp rzeczywiście słaby a na konsoli nie miałbyś tych problemów