Problem z Bearshare

(Radzik2910) #1

Drodzy forumowicze!

Od jakiegoś czasu gdy uruchamiam program BearShare po paru minutach zupełnie bez powodu pojawia sie błąd z cyklu "Nie wysyłaj" i program po kliknięciu na przycisk Nie wysyłaj się wyłącza! Co robić?! Błagam pomóżcie!

(Misiu19) #2

A jaki masz program antywirusowy.???

(Radzik2910) #3

Mam Panda Internet Security 2007. w takim razie to program antywirusowy stwarza problemy? jakie?

(Borys951) #4

Nie jestem pewien ale możliwe że to antyvir zblokował

(si@tk@rz) #5

Na bank to jest ten antywirus, musisz tam znaleźć taką opcję, żeby antywirus ignorował bearshare. Wiem gdzie to jest w NOD32 i Avaście, ale nie orientuje się gdzie taka opcja jest w pandzie, ale na pewno jest, więc poszukaj a na pewno znajdziesz

(Dan667) #6

hmm.. kiedyś słyszałem ze BearShare po zainstalowaniu odblokuje 3 porty prze które bez problemu może się przedzierać trojany i inne śmieci

(Matus1121) #7

moja siora tez to miała odinstalowala antywirusa i zainstalowała jakiegoś innego Pózniej włączyłą BearShare i programik działał więc antywirus. Bearshare jest dobry nic sie nie dzieje :):slight_smile:

(si@tk@rz) #8

nie będę się sprzeczał, każdy ma swojego ulubionego antywirusa, bo jeśli by był jeden najlepszy to mieli by go wszyscy, a tak to każdy ma wg uznania. Chociaż nie powiem, bo są na rynku określone, naprawdę dobre programy: nod32, avast (ja go używam), norton. A jeśli chodzi o bearshare to go zostaw, ustaw tak w swoim programie antywirusowym, jak to pisałem wcześniej. Jeśli masz neo to takie zainstaluj sobie taki program np. universal share downloader i do tego autoconnect i ściągaj pliki z rapida czy megaupload. Taka jest moja rada. Ściąga o wiele szybciej niż z bearshare, a z niego korzystaj tylko do ściągania wybranych utworów muzycznych czy małych plików, bo filmy i gry i inne to z serwerów... Pozdrawiam

(Radzik2910) #9

ja miałem kiedyś BitDefender i chyba sie nie wyłonczał

(si@tk@rz) #10

ja od początku mam np. avasta i też mi się nie wyłączał bearshare, nie dawno zaczął się wyłaczać, więc tak jak napisałem zrobiłem i jest już OK