Problem z Bearshare

Drodzy forumowicze!

Od jakiegoś czasu gdy uruchamiam program BearShare po paru minutach zupełnie bez powodu pojawia sie błąd z cyklu “Nie wysyłaj” i program po kliknięciu na przycisk Nie wysyłaj się wyłącza! Co robić?! Błagam pomóżcie!

A jaki masz program antywirusowy.???

Mam Panda Internet Security 2007. w takim razie to program antywirusowy stwarza problemy? jakie?

Nie jestem pewien ale możliwe że to antyvir zblokował

Na bank to jest ten antywirus, musisz tam znaleźć taką opcję, żeby antywirus ignorował bearshare. Wiem gdzie to jest w NOD32 i Avaście, ale nie orientuje się gdzie taka opcja jest w pandzie, ale na pewno jest, więc poszukaj a na pewno znajdziesz

hmm… kiedyś słyszałem ze BearShare po zainstalowaniu odblokuje 3 porty prze które bez problemu może się przedzierać trojany i inne śmieci

moja siora tez to miała odinstalowala antywirusa i zainstalowała jakiegoś innego Pózniej włączyłą BearShare i programik działał więc antywirus. Bearshare jest dobry nic sie nie dzieje :):slight_smile:

nie będę się sprzeczał, każdy ma swojego ulubionego antywirusa, bo jeśli by był jeden najlepszy to mieli by go wszyscy, a tak to każdy ma wg uznania. Chociaż nie powiem, bo są na rynku określone, naprawdę dobre programy: nod32, avast (ja go używam), norton. A jeśli chodzi o bearshare to go zostaw, ustaw tak w swoim programie antywirusowym, jak to pisałem wcześniej. Jeśli masz neo to takie zainstaluj sobie taki program np. universal share downloader i do tego autoconnect i ściągaj pliki z rapida czy megaupload. Taka jest moja rada. Ściąga o wiele szybciej niż z bearshare, a z niego korzystaj tylko do ściągania wybranych utworów muzycznych czy małych plików, bo filmy i gry i inne to z serwerów… Pozdrawiam

ja miałem kiedyś BitDefender i chyba sie nie wyłonczał

ja od początku mam np. avasta i też mi się nie wyłączał bearshare, nie dawno zaczął się wyłaczać, więc tak jak napisałem zrobiłem i jest już OK