Problem z biosem

Witam!

Mam problem z moim notebookiem ponieważ pewnego pięknego dnia chciałem przeinstalować system i napotkałem pewne problemy. Mój komputer ma zepsutego CD-roma i nie mam jak ustawić żeby bootowac z USB gdyż nie mogę ustawić tego w BiOSiE (bo chyba nie mam tej opcji) I moje pytanie jest takie: czy da się np. zaktualizować BIOSA żeby pojawiła się ta funkcja? a może da się jakoś inaczej odpalić Start z USB Z góry dzięki za pomoc.

A ni ztąd ni zowąd mam wiedzieć czy da się bios zaktualizować 8)

Podaj nazwe noteboka :stuck_out_tongue:

Bardzo precyzyjne i fachowe określenie :wink: Nie ma czegoś takiego jak “robienie formata”

To, czy po aktualizacji biosu pojawi się taka opcja, zależy od tego czy nowszy istnieje nowszy bios na ten model komputera i czy zawiera taką opcję.

Spróbuj w czasie startu komputera (zaraz po włączeniu zasilnia) nacisnąć klawisz F12 - będziesz miał wybór urządzenia do z którego komputer ma startować.

Dziwne bo u mojego taty jest f12 :stuck_out_tongue:

To zależy od producenta jaki klawisz nie zawsze jest taki sam 8)

Niech nam poda producenta to mu powiemy :stuck_out_tongue:

BoXter_23 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Kaczorinax , Fakt, moja pomyłka, powinno być F12 (poprawione)

PS. Tak, zwłaszcza Ty mu podasz swoją “polszczyzną” (A ni ztąd ni zowąd)