Problem z błędem nawet po zrobieniu obrazu

Siema ma problem przy instalacji Twierdzy krujaty wyskakuje błąd dobra zrobiłem obraz płyty wszystko ladnie tylko jak z tego obrazu instaluje to też jest błąd o co chodzi?

Złączono Posty : 18.01.2007 (Czw) 23:39

jak chce skopiować instalke wyskakuje błąd danych crc.

A podkręcałeś kompa ??

yyy troche karte graficzna a co to ma do tego??

Ja ostatnio tak nieudolnie podkręciłem se procka , że potem cokolwiek bym nie kopiował , czy ściągał z netu , wciąż wyskakiwał mi ten błąd Danych CRC . Ale podkręcenie grafy chyba niewiele ma z tym wspólnego. A może się mylę ?? Nie , chyba nie :slight_smile: A jaki błąd Ci wyskakuje podczas instalacji ??

Coś takiego.

3d052ce35c679bd8m.jpg

Przegrałem nawet tą płytke i jest to samo!

Gra orginał :co:

Źle nagrana/ściągnieta płytka :slight_smile: :mrgreen:

Orginał !!

pisze w błędzie że źle przeprowadzona instalacja lub uszkodzony plik instalacyjny 8)

wooow fajnie to nie wiem już jak to zainstalowac;/ Macie jakieś pomysły? :stuck_out_tongue:

Nie zainstalujesz jak pliki uszkodzone i tyle na temat

P.s to była twierdza crusader ja ją chciałem wgrać bo chciałem pograć przez hamachi w nią. Ale udało mi sie od kumpla pożyczyć jedynke nie crusader tylko tera mam problem żeby pograć bo nie moge zneleźć żadnej sieci do niej :frowning: tylko do crusadera macie może jakieś?? Nawet na http://www.hamachi.pl tylko do crusadera.

Sprawdź napęd optyczny.

Przed instalacją najpierw przeczyść system (jv16) i pousuwaj stare katalogi.

Możesz również spróbować ustawić grafę na standardowe parametry, ale to mniej prawdopodobne.:mrgreen:

Jakiś błąd sektora w pliku, lub jakiś jest uszkodzony.

Sprawdź na innym kompie, albo zamień w sklepie.