Problem z BlueSoleil

Podczas próby połączenia z telefonem przez program w telefonie wyświetla mi się “Wprowadź hasło klucza” mimo iż w programie nie mam ustawionego hasła, a security level ustawiony na low. Telefon to Motorola L6. Wersja programu 1.6.

Aha i jak gdzie można ustawić żeby program się nie uruchamiał przy starcie systemu?

to normalne zachowanie podczas pierwszego połączenia między urządzeniami bluetooth podajesz dowolne 4 cyfry ale na jednym i drugim takie same!!

np. 1234

napewno będą to

Ok, dzięki za pomoc. A może jeszcze wiecie jak wyłączyć uruchamianie programu wraz ze startem systemu?

kom123 Równie dobrze może to być 9876 albo 4759, to jest dowolna kombinacja którą możesz sam wybrać dla 2 urządzeń parowanych przez bluetooth

SzymSzejdi raczej nie bo starałem się tak zrobić jak ty mówisz i pojawiał się komunikat o błędnym haśle lub nie mogłem się połączyć przez BT

Ponawiam prośbę. Jeżeli ktoś wie jak wyłączyć opcję uruchamiania wraz ze startem systemu to prosiłbym o odpowiedz. Niestety sam nie znalazłem.

jesli chodzi o haslo, to musi byc jednakowe w obu urzadzeniach, obojetnie jaka to kombinacja, musi dzialac.

Zeby wylaczyc start z systemem: start>uruchom>msconfig>zakladka autostart i tam odznaczasz :smiley:

Hmm… może wejdź w Start>Wszystkie Programy>Autostart i usuń ikonkę BlueSoleil i powinno pomóc…

pomimo wywalenia ze startu i tak potrafi sie uruchamiac, u mnie tak bylo, dopiero z msconfig poszlo. :lol: