Problem z Bluesoleil

Kupiłem sobie Bluetooth do kompa. Instaluje oprogramowanie. Jest OK. Lecz kiedy wlączam program przycisk wyślij pliki jest zablokowany :o mam sagema my501C z komórki wysyłam zdjęcia normalnie ale z kompa sie nie da :frowning:

Witam. sory, że nie moge ci pomóc. Piszesz, że posiadasz tego sagema. Możesz podzielic sie wrażenami z użytkowania telefonu, warto go kupić?http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=100577

no to tak:

aparat bardzo dobry zdjecie przykladowe: obraz0026cn2.jpg

(oczywiscie to nie moje zdjecie tylko kolegi bo swojego nie daje :slight_smile:

Kamera tez bardzo dobra

przykladowy film

http://www.thegamezone.yoyo.pl/wideo.avi (kolega męczy drugiego kolege :slight_smile: )

MP3 bardzo dobre tylko ze i MP3 i Dzonki sa troche ciche :frowning: ale jak ktos nie jest gluchy to slyszy :mrgreen: nigdy mi sie nie zacial, dodatki: kalendarz budzik stoper kalkulator notatki tekstowe dyktafon tryb głośnomówiący :smiley: USB bluetooth bateria trzyma bardzo długo, ja jestem zadowolony :smiley: kupowac nie czekac :smiley:

sorry ze nie odpowiedzialem na PW ale mam je zablokowane za spam (głupi byłem)

beztytuuqg8.jpg

Najpierw klikasz kulę w środku,po chwili pojawia się telefon,klikasz telefon i podświetlają się ikony na górze.Te dwie kartki zaznaczone służa do przsyłania plikow metodą kopiuj/wklej.

to akurat wiem :smiley: ten przycisk jest zablokowany i nie da sie na niego kliknac

a inne są podświetlone?

tak. moj kolega ma tego samego bluetootha i mu dziala :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Odinstaluj,restart kompa,zainstaluj płyte,podłącz bluetooh i zobaczymy.

longer

juz to robilem :? 3 razy i za 4 sciagnalem se z neta nowa wersje tego progmu i tak samo

Pożycz od kolegi razem z płytą i wtedy zobaczysz czy działa.Będziesz mial odpowiedź czy Twoj sprzęt źle działa cz Ty coś źle robisz.

No jeszcze lepiej teraz, poszedlem do sklepu wymienilem na ten sam model ale inny egzemplarz i teraz wywala błąd ze uradzenie ma awarie lub nie mozna zidentyfikowac :o jakis szajs sprzedaja jak nic nie podziala to ide po zwrot kasy