Problem z Bluesoleil

(KÓJON :D) #1

Kupiłem sobie Bluetooth do kompa. Instaluje oprogramowanie. Jest OK. Lecz kiedy wlączam program przycisk wyślij pliki jest zablokowany :o mam sagema my501C z komórki wysyłam zdjęcia normalnie ale z kompa sie nie da :frowning:

(Elf258) #2

Witam. sory, że nie moge ci pomóc. Piszesz, że posiadasz tego sagema. Możesz podzielic sie wrażenami z użytkowania telefonu, warto go kupić?http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=100577

(KÓJON :D) #3

no to tak:

aparat bardzo dobry zdjecie przykladowe: obraz0026cn2.jpg

(oczywiscie to nie moje zdjecie tylko kolegi bo swojego nie daje :slight_smile:

Kamera tez bardzo dobra

przykladowy film

http://www.thegamezone.yoyo.pl/wideo.avi (kolega męczy drugiego kolege :slight_smile: )

MP3 bardzo dobre tylko ze i MP3 i Dzonki sa troche ciche :frowning: ale jak ktos nie jest gluchy to slyszy :mrgreen: nigdy mi sie nie zacial, dodatki: kalendarz budzik stoper kalkulator notatki tekstowe dyktafon tryb głośnomówiący :smiley: USB bluetooth bateria trzyma bardzo długo, ja jestem zadowolony :smiley: kupowac nie czekac :smiley:

sorry ze nie odpowiedzialem na PW ale mam je zablokowane za spam (głupi byłem)

(system) #4

beztytuuqg8.jpg

Najpierw klikasz kulę w środku,po chwili pojawia się telefon,klikasz telefon i podświetlają się ikony na górze.Te dwie kartki zaznaczone służa do przsyłania plikow metodą kopiuj/wklej.

(KÓJON :D) #5

to akurat wiem :smiley: ten przycisk jest zablokowany i nie da sie na niego kliknac

(system) #6

a inne są podświetlone?

(KÓJON :D) #7

tak. moj kolega ma tego samego bluetootha i mu dziala :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

(system) #8

Odinstaluj,restart kompa,zainstaluj płyte,podłącz bluetooh i zobaczymy.

(KÓJON :D) #9

longer

juz to robilem :? 3 razy i za 4 sciagnalem se z neta nowa wersje tego progmu i tak samo

(system) #10

Pożycz od kolegi razem z płytą i wtedy zobaczysz czy działa.Będziesz mial odpowiedź czy Twoj sprzęt źle działa cz Ty coś źle robisz.

(KÓJON :D) #11

No jeszcze lepiej teraz, poszedlem do sklepu wymienilem na ten sam model ale inny egzemplarz i teraz wywala błąd ze uradzenie ma awarie lub nie mozna zidentyfikowac :o jakis szajs sprzedaja jak nic nie podziala to ide po zwrot kasy