Problem z Bluetooth i telefonem SE k750i

Witam.

Kupiłem sobie Bluetooth pod USB. Podłączyłem, zainstalowałem, znalazło telefon, idzie przesyłać pliki lecz jest jeden problem. Bluetooth wysyła tylko około 5mb po czym sie wiesza. Chciałem wysłać kilka mp3 na telefon wysyłam i przesyła się. 1 się przesłała 2 zaakceptowałem i w jakiś 40% podwiesza się. Nic się nie przesyła a program BlueSolei się podwiesza. Czym to jets spowodowane?? Identycznie dzieje się gdy chcę przesłać jakieś dane z innego komputera za pomocą tego Bluetooth na moją komórkę. Nie wiem jak jest z innymi telefonami gdyż nie mam jak sprawdzić jak się dzieje z innymi telefonami.

Z pewnością kupiłeś jakiś “hit” z allegro za kilkanaście złotych jest to po prostu szajs która ma ograniczenia na wysyłanie danych max 5mb lub niektóre takie urządzenia przestają działać po 2 miesiącach, jest to coś hcyba z licencją dokładnie nie pamiętam… Najlepiej kup coś pewniejszego np. to

Pozdrawiam

Bluesolei ma ograniczenie w wersji trial, możesz wysłać tylko 5 mega na raz

Nie jakis hit na allegro tylko to. A jak idzie sprawdzić że to wersja z ograniczeniami?? Spróbuje poszukać i zainstalować tą samą wersję tylko ściągniętą z jakiś torrentów.

Czyli nie najlepszy wybór, w pierwszym komentarzu(na dole stronki komputronik.pl) masz wyjaśnione nie chodziło o licencje a o podrobiony mac… troszkę się pomyliłem :oops:

No ok tylko ze ja to kupowalem w serwisie gsm za 40zl :smiley: Czyli nic nie da sie zrobic?? Znaczy ze kazdy taki bluetooth to szajs??