Problem z bluetooth

(M416) #1

Witam!

Kupiłam dzisiaj Bluetooth firmy omega do swojej komórki (Nokia 2630) i mam problem.

Jak zainstalowałam oprogramowanie dodane do bluetooth’a to jak otwieram mam wszędzie kwadraciki i nie wiem jak to zmienić na jakiś język, nic nie mogę zrobić i w dodatku znika mi głos.

Doradzili mi, że lepszy jest Bluetooth niż kupowanie kabla do komórki…

teraz jak mogę przenieść np. pliki muzyczne, jpg do komórki za pomocą bluetooth’a??

Proszę o pomoc

(Zbych ) #2

Ale nie do noki , większość modeli noki bezproblemowo współpracuje tylko z dedykowanymi przez nokie “kluczami” bluetooh , najbardziej odpowiednie to na chipsecie toshiba instalujące się na sterach systemowych , następne to klucze które można zainstalować na sterach widcomm one również w miare działają , największy problem jest kluczami na bluesolil one najbardziej nie lubią noki , pozatym zawsze kabel bedzie najbardziej odpowiedni gdyż z nim prawie nigdy nie ma problemów , druga sprawa to to że przesyłanie plików przez kabel to prawie 10 razy szybciej jak przez bluetooh, przesył większych plików przez bluetooh to wieczność.

(M416) #3

właśnie mam problem z BlueSoleil ;/ a skąd mogę inne oprogramowanie ściągnąć?? niech ja dorwę gościa z komisu…

zainstalowałam program do nokii PC suite i wyskakuje mi bląd:

nie znazielono punktu wejścia procedury _vsnprintf_s w biblotece MSVCR80.dll

o co chodzi prosze o pomoc…

(Olixxx94) #4

Jeśli chodzi o kable, to trzeba wiedzieć który będzie działał dobrze. Podłączenie kablem DKU-5 to loteria, zaś bezproblemowo można się podłączyć kablem CA-42, ale to tylko tak na marginesie.

Co do problemu, to próbowałaś przeinstalowywać oba programy?? System nie prosił o tzw. sparowanie urządzeń??

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 11:20 został dopisany post przez olcia9393

1. Włącz Bluetooth w komórce.

2. Otwórz folder z plikami, które chcesz przesłać.

3. Klikasz prawym przyciskiem myszy na plik i wybierasz Wyślij do… -> Interfejs Bluetooth -> Inne…

4. Klikasz w nowo otwartym oknie na Odśwież.

5. Zaznaczasz telefon i klik na OK.

6. Klikasz na dymek “Wymagany kod PIN interfejsu Bluetooth”

7. Podajesz dowolny kod (w telefonie taki sam też wpisujesz).

8. Czekasz, aż plik prześle się w całości.