Problem z Bluetooth

Witam mam pewien problem… :?

Otóż zakupiłem urządzenie Bluetooth USB BCM2045A wszystko było jak najbardziej w porządku;

jednak niedawno musiałem przeinstalować komputer i zgubiłem płytkę ze sterownikiem…

bardzo bym prosił o link do sterownika, jeżeli już jest podobny temat to przepraszam,z góry Dziękuję :slight_smile:

Zobacz tutaj.

http://www.broadcom.com/products/bluetooth_update.php ściągnij te z linku , ściągnie się mały plik około 300kb resztę “dociągnie” podczas instalacji. Są to najnowsze sterowniki/aplikacja widcomm do dongla na BCM2045A :wink:

to są stery od XP :wink:

zainstalowałem już urządzenie jednak gdy klikam na “moje miejsca interfejsu bluetooth” wyskakuje mi komunikat :Sprawdzenie licencji bluetooth nie powiodło się. Sprawdź czy urządzenie jest podłączone do zasilania i włączone, używane urządzenie jest objęte licencją tego oprogramowania, i licencja nie straciła ważności … :?: :?: :?:

masz włączonego, podłączonego pod zasilanie Bluetooth’a??

sprawdź czy działa ten Bluetooth z tymi sterownikami które ci podałem np. u kolegi :wink:

tak mam go podłączonego do komputera i MU normalnie go wykrywa sprawdze u kolegi… :?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Czesc mam problem i mam nadzieje ze ktos pomoze mi go rozwiazac bo ja nie mam pojecia co robic. a wiec kupilam dzis bluetooth do komputera i wszystko pieknie zainstalowane laczy sie z telefonem ale okienko plikow komorki otwiera sie moze na 3s i sie wylancza co mam robic zeby sie nie zamykala od razu tylko dopiero jak ja bede tego chciec?? prosze o odpowiedz albo na maila: domciaki@interia.pl albo pod moim postem z gory wielkie dzieki:)