Problem z bluetooth

Witam. posiadam laptopa HP Pavilion dv 6000. Przy każdym uruchomieniu systemu (vista),system wykrywa nowy sprzęt (bluetooth) i karze zainstalować sterowniki. Ściągałem sterowniki ze strony HP i instalowałem ale to nic nie daje. Problem się powtarza. Co robić? :frowning:

A czy ogólnie bluetooth działa? , co na to menadrzer urządzeń a dokładnie czy jest zółty znaczek przy “odbiorniki radiowe bluetooth” możliwe że jeżeli sterownik jest zainstalowany to jakiś sprzęt w pobliżu kompa się znajduje z załączonym blutem i to on wymaga sterów.

Bluetooth działa.Nie ma żółtego znaczka.Żółty znaczek jest w inne urządzenia i wyświetla się tekst Bluetooth Peripheral Device

W moim asusie mam ten sam komunikat. Zaznaczyłem żeby nie pokazywał wiecej tej informacji i mam spokój. Czytałem na forach, że wiele osób ma taki problem i w niektórych przypadkach pomaga zinstalowanie sterownika od toshiby.http://195.182.196.33/bluetooth/?page=download

Dzięki

To jest komunikat z niedoinstalowanego sterownika/aplikacji od jakiegoś urzadzenia które łączy się przez bluetooth z kompem , np . może to być telefon , u mnie takie same komunikaty występuują aż w 3 linijkach , a jest to związane ze słabo kontabilnym sterownikiem/aplikacją Nokia PC Suite z Vistą , widocznie ani nokia ani microsoft nie przywiązują do tego jakiejś szczególnej uwagi (czyt.olewają klientów).

Zeby pozbyc sie komunikatow -BLUETOOTH PERIPHERAL DEVICE- ustawieniach visty kliknij ikonke BLUETOOTH z traya, nastepnie wlasciwosci podpietego urzadzenia, pozniej na zakadke uslugi i odznacz uslugi:

  • nokia obex pc suite services

  • nokia syncml server

  • syncml dm client

-syncmlclient

z innymi telefonami jest pewnie podobnie. Dziala dla nokii e51.

Pozdro,

Ertx