Problem z bluetoothem

ma problem z bluethootem wbudowanym w asusie,mam suwak do urachamiania sieci lan i bt,siec lan sie wlancza a bluetooth nie.Patrzylem w systemie pisze ze bt dziala poprawnie wiec jest zainstalowny,ale nie dziala.W instrukcji pisze ze wlanczenia suwaka daje mozliwosc wyboru miedzy siecia lan a bt,a mi sie wysw.tylko wlan a nie bt.Aha przywlanczaniu laptopa ukazuje sie ikonka bt/wlan ale pozniej przechodzi tylko na lan.CZY MOZNA COS TYM ZROBIC PROSZE O POMOC TO LAPTOP ASUS X70L.

Jaki system??? co ma działać z tym bt?? system xp zazwyczaj do poprawnego działania bt wymaga zainstalowania dodatkowej aplikacji zalecanej przez producenta laptopa , system Vista poprawnie obsługuje bt tylko “toshiba” w innym przypadku należy zainstalować sterowniki/aplikacje zalecaną.

mam viste, do laczenia przez bt z telefonem.

Jeżeli w trayu (obok zegarka) nie ma ikonki BT , to z panelu sterowania otwożyć “okno” i sprawdzić czy czasem nie jest zaptaszkowane “wyłacz karte bt”

5415afe131070dcd.jpg

oprócz tego zainstalować sterownik/aplikacje odpowiednie do telefony potrzebne do synchronizacji telefonu z PC , sterowniki powinny być na strone producenta telefonu.

daro2109 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum piszemy po polsku i używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.).

Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

niekiedy żeby włączyć bt trzeba włączyć lan uruchomić ponownie system wyłączyć i włączyć lan(u mnie zawsze działa)