Problem z boot.ini

Witam …Jestem tu nowy ale przeszukałem forum i nieznalazłem wątku opisującego mój problem . Mianowicie chodzi mi o to że podczas uruchamiania systemu przed zalogowaniem okienka Windowsa wyskakuje mi komunikat że “Nieprawidłowy plik boot.ini rozruch z C:” #-o …Koledzy pisali żeby stworzyć plik boot.ini i wkleić go …Próbowałem ale za każdym restartem systemu plik się usuwa …Ile razy go wkleje to nastepnym razem podczas uruchamiania systemu jest to samo …Prosze o rade .

Może ci się za każdy mrazem ukrywa odsłoń ukryte pliki :slight_smile:

Raczej nie bo czy go ukryłem czy nie to dalej to samo :?

Jaki masz Windows?

to może coś przekręcasz tzn. robisz coś źle kiedy stwarzasz boot.ini :razz:

Windows XP Professional SP2

Dodane 15.06.2009 (Pn) 17:15

No raczej nic nie przekręcam ponieważ jest tak …Stworze nowy plik boot.ini i wporzadku restart i działą …Ale jak juz następnym razem restart to dalej lipa …Możliwe jest takie cos ze jak załaduje mi się system to jakiś wirus usuwa plik ?

odkry plik boot.ini

prawy przycisk myszy na boot.ini

usuń zawartośc i wklej:

Prawdopodobnie masz syf.

Przeskanuj kompa tym:

http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html

Włącz konsolę odzyskiwania z płytki z windowsem i wpisz fixboot potwierdź i następnie fixmbr

No teraz to wogóle nieznalazł pliku …

Ja mam takie cos w pliku co go tworze …Niby działa jak go podstawie .

Dodane 15.06.2009 (Pn) 17:26

Najpierw przeskanuje Tym Kasperskim i zobacz czy nie mam syfu ale Nod mi nie wykrywa żeby syf był …A potem sprawdze ta konsole …A możesz uchylić rąbka tajemnicy co i jak z tą konsolą bo niebawiłem się tym jeszcze … #-o

Dodane 15.06.2009 (Pn) 17:43

Utworzyłem nowy sektor rozruchowy przez konsole odzyskiwania i dalej to samo …Po pierwszym restarcie problemu niebyło ale już każdy następny problem jest ten sam …Wydaje mi się że coś może kasować mi ten plik po uruchomieniu systemu …Czy ma ktoś jeszcze jakąś rade ?

Dodane 16.06.2009 (Wt) 10:00

Problemu znikł …Jedynie po opcji przywracanie systemu …Dzięki za porady i podpowiedzi