Problem z bootowaniem Mandriva 2007

(radzik radzik) #1

Mandriva One ruszyła, można ją zainstalować i wszystko ok. Ale ściągnąłem sobie Mandrivę 2007 taką-druga pozycję oczywiścienagrałem na płytę. Odpalam kompa a tu myśli myśli przy bootowaniu jakies napisy dwa albo jeden mrygnie i uruchamia się standardowo z dysku. Bootowanie jest ok bo inne płyty bootuje. Dwa razy juz nagrywałem tą Mandrivę 2007 Free. Co można z tym zrobić?? Sumy kontrolne są ok, więc plik jest jak najbardziej w porządku. Pomocy!!

(matiit) #2

Z jaką prędkością nagrywałeś?

Na jakich płytach?

(Damian350z) #3

ten koleś to samo pisał na forum PC formatu, mi cos sie zdaje ze kolega zle nagral, a do tego na plycie RW tak jak pisal na na forum PCF ja mialem te same problemy nagralem mandaryne w nero na nowej nagrywarce i jest wszystko ok. procz tego problemu z czarnym ekranem po ladowaniu systemu :confused:

(radzik radzik) #4

koleś to na podwórku. Poza tym nie od dziś to wiadomo i ja nigdy tego nie ukrywałem, że czasami (bo nie zawsze ) wrzucam na więcej niż jedno forum jakiś temat i dlatego tak, bo wielokrotnie się przekonałem, że dostaje różne odpowiedzi. W tym cały plus tegoż zjawiska. A teraz rozwiązanie problemu, może się komuś przyda: to nie była wina nagrywarki, bo jest w pełni działająca. Wina leżała po stronie programu DeepBurner. Chrzanił robotę. Niewłaściwie nagrywał. Lekarstwo: zainstalowałem z tegoż vortalu "imgburn",który jest stworzony do tego i rewelacyjnie się spisał.