Problem z bootowaniem na laptopie

(Qaz123 96) #1

Witam mam problem, wysiadam już kompletnie nie mam pojęcia o co chodzi, próbowałem już wszystkiego, a jestem w technikum informatycznym. Otóż laptop nie chce zbootować mi ŻADNEJ płyty. Dano mi do naprawy, bym przeinstalował system, gość przerwał podczas instalacji win7 ( czyli udało mu sie zbootowac) i teraz  ładuje sie  ekran do instalacji i wyskakuje błąd, ze był error podczas instalacji i by uruchomić ponownie instalację. Nie bootuje mi ncizego, próbowałem wszystkie winy 7, z pendrive też ( nie wykrywa go wgl wiec ni ema takiej opcji w nim chyba), próbowałem xp, zmieniałem tryby  na ide, ahci, próbowałem zbootować również hirensa- kompletnie nic, nie bootuje niczego, przywrócenie do fabrycznych biosu też nic nie dało. Dodam że wszystkie płyty sa sprawne bo mi na innym laptopie ładuje je wszystkie. Ktoś ma jakiś pomysł?

(system) #2

Ja bym spróbował jeszcze wyzerować (wymazać) twardy dysk w wersji z płyty CD: http://forum.dobreprogramy.pl/wymazanie-dysku-twardego-programem-activkilldisk-t367772/ Uwaga! Utrata wszystkich danych! Potem próba reinstalacji systemu.

(.ffox) #3

Możesz napisać jaki to laptop?