Problem z bootowaniem po instalacji Windowsa z recovery

Witam, gdy zainstalowałem system Windows z partycji recovery po uruchomieniu systemu pokazał mi się czarny ekran o tresci:

_error: file ‘/boot/grub/i386-pc/normal.mod’ not found.

Wie ktoś czym to może być spowodowane, oraz jak temu zaradzić._

A co było przed zainstalowaniem Windowsa z recovery?

Na pewno miałeś zainstalowanego jakiegoś Linuxa i pozostał po nim Grub, który nie może wystartować bo nie ma na partycji /boot/grub/…

Brak mbr dla Windows.

 

Rodefas , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy.

 

Dodatkowo na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole każdego posta po lewej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Miałem Windows 7 i Linux Mint.

najlepsze i chyba jedyne to ponowna instalacja Windowsa po gruntownym wyczyszczeniu pozostałości po drugim systemie.

Musze instalować Windowsa z płyty czy jest możliwość wykorzystania partycji recovery?

Przeczytaj ten wpis: http://www.dobreprogramy.pl/roobal/Jak-usunac-Linuksa,31953.html znajdziesz w nim informacje jak przywrócić Windowsowy bootloader.

http://sourceforge.net/projects/boot-repair-cd/  wypal na płytce i uruchom podczas rozruchu systemu daj znać czy pomogło lub na http://sourceforge.net/p/boot-repair-cd/home/Home/